Bekleneni Veremeyen Exxen’e Takviyeler Gelmeye Devam Ediyor! İbrahim Büyükak’ın Yazdığı Dizi Sete Çıktı

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Bekleneni Veremeyen Exxen’e Takviyeler Gelmeye Devam Ediyor! İbrahim Büyükak’ın Yazdığı Dizi Sete Çıktı

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’e yeni projeler gelmeye devam ediyor. Hasan Can Kaya’nın dizisinin ardından ünlü oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak’ın dizisi de sete çıktı.

İbrahim Büyükak

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın heyecan yaratan dijital platformu Exxen’e yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırladığı ve oynadığı “Bir Yeraltı Sit-Com’u” dizisinin çekimleri dün başlamıştı. Bugün Exxen’den yeni bir haber daha geldi. Ünlü oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak’ın hazırladığı “İlginç Bazı Olaylar” da sete çıktı. Bu diziler bekleneni veremeyen Exxen’in iyileşmesine yardımcı olacak mı göreceğiz!

Exxen Eleştirilerin Hedefinde

Exxen, hayatımıza büyük bir sosyal medya tanıtımıyla girdi. Acun Ilıcalı’nın YouTube’dan transfer ettiği isimler, Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa için tekrar çektiği “Sihirli Annem” ve yurt dışı hamleleri çok konuşuldu. Ama Exxen yayına girince aslında doğru düzgün bir hazırlık yapılmadığı anlaşıldı!

Yeterli koruma olmadığı için internette yayılmaya başlayan içerikler, tasarım hataları, kullanıcı sözleşmesinin BluTV’den alınması, teknik yetersizlikler gibi konular kullanıcıları bezdirdi. Acun Ilıcalı, yoğunluktan kaynaklanan sıkıntılar yaşadıklarını ve düzelttiklerini söyledi. İlk 3 günde 500 bin aboneye ulaştıklarını da ekledi! Ama o günden beri abone sayısı ve izlenme oranları hakkında hiç ses seda çıkmadı.

En İddialı Proje İptal Oldu!

Reynmen ve Berkcan Güven

Exxen’in en iddialı projelerinden biri de ünlü YouTuberlar Berkcan Güven ve Reynmen’in hazırlayacağı programdı. Hatta en çok izlenen program olma konusunda Acun Ilıcalı’yla bir araba iddiasına girdiler. Ama projeden hiç ses soluk çıkmayınca dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Reynmen’in Exxen’in aldığı eleştirilerin ardından çekim takvimini ertelemek istediği konuşuldu. Gerçekten ne oldu, kimse bilmiyor ama ipler koptu! İkili, Exxen’de olmayacaklarını açıkladı.

Yeni Dizi Hamleleri!

İbrahim Büyükak

Acun Ilıcalı, platformda yaşanan gelişmeleri aktarmak yerine içeriklerin reklamını yapmaya ağırlık verdi. Öğrendik ki, Exxen’in önemli transferlerinden Hasan Can Kaya’nın ardından İbrahim Büyükak da dizi çalışmalarına başlamış.

“3 Adam” programı ve “Bana Baba Dedi” dizilerinden beri TV8’le bağlantısı devam eden İbrahim Büyükak, Exxen’de de karşımıza çıkacak. Zaten aksi düşünülemezdi! İbrahim Büyükak’ın yazdığı ve başrolünü oynadığı “İlginç Bazı Olaylar” dizisi dün sete çıktı.

Sadece Komedi Değil!

İlginç Bazı Olaylar

“İlginç Bazı Olaylar” komedi olduğu kadar dram ögeleri de içeren 8-10 bölümlük bir mini dizi olacak. Bursalı olan İbrahim Büyükak, dizide Bursa’da geçen hayatını ve ailesinin yaşadığı bazı olayları anlatacak.

Bakalım Exxen’in bu dizi hamleleri içeriğin yetersiz olduğuna dair eleştirileri bitirebilecek mi? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz