Şevval Sam Bu Kez Geçmişe Gitti! Oğlu Tarık Emir Tekin’le Olan Fotoğrafı Görenlerin Kalbini Isıttı

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Şevval Sam Bu Kez Geçmişe Gitti! Oğlu Tarık Emir Tekin’le Olan Fotoğrafı Görenlerin Kalbini Isıttı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, kendisinin izinden giden oğlu Tarık Emir Tekin’le bir fotoğrafını paylaştı. Ama yıllar öncesinden!

Şevval Sam

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”da oynadığı Ender karakteriyle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Dördüncü sezonunda da hız kesmeden devam eden bir dizide oynamak herkese nasip olmaz ama Şevval Sam bunu başardı!

Tarık Emir Tekin

Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin de kendisinin izinden giderek oyuncu oldu. Hem de bu sezonun en flaş işlerinden “Sadakatsiz” dizisinde rol kapmayı başardı! Tarık Emir Tekin, dizinin tek sadık ama psikopat karakteri Selçuk’u canlandırıyor. Genç oyuncu, gitgide güçlenen oyunculuk performansıyla dizinin her bölümünün ardından sosyal medyada adından söz ettiriyor. Anlaşılan o ki, boynuz kulağı geçti!

Kimse Bunu Bilmiyordu!

Şevval Sam Tarık Emir Tekin

Tarık Emir Tekin’in Şevval Sam’ın oğlu olduğu bilinmiyordu. “Sadakatsiz” dizisi başladıktan kısa bir süre sonra yayılan bu bilgi herkesi şaşırttı. Ama Tarık Emir Tekin o kadar yetenekli ki, kimse onun için “torpilli” diyemedi! Son zamanlarda da ikili sık sık birlikte fotoğraf paylaşmaya başladı.

Mesela geçen hafta Tarık Emir Tekin, annesini “Yasak Elma” setinde ziyaret ederek hasret giderdi. Malum, uzun set saatleri yüzünden aile üyeleri bile birbirini pek göremiyor!

Şevval Sam Tarık Emir Tekin

Şevval Sam ise set ziyaretinden değil yıllar öncesinden bir fotoğraf paylaşmayı tercih etti.

Bebekliğine Bayılacaksınız!

Şevval Sam, oğlu Tarık Emir Tekin’in bebeklik fotoğraflarından birini paylaştı. Şevval Sam’ın gözlerinden taşan sevgisi ve oğlunun ona sıkıca tutunması görenlerin kalbini ısıttı.

Şevval Sam

Şevval Sam için dün zaten nostalji günüydü! Sahneleri çok özlediğini her röportajında belirten Şevval Sam, konserlerinden fotoğraflar paylaşarak o günleri andı. Ama herkesin aklı anne-oğul fotoğrafında kaldı! Belli ki, artık ikiliden daha çok fotoğraf göreceğiz.

Benzer Haberler

Suzy 28 Ocak 2021

İkisini de çok seviyorum

Yorum Yaz