“Cevap Ver! Onun Babası Ben miyim?” Hamilelik İddiası Ortalığı Karıştırdı: Sen Çal Kapımı 37. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

24 Mart 2021

“Cevap Ver! Onun Babası Ben miyim?” Hamilelik İddiası Ortalığı Karıştırdı: Sen Çal Kapımı 37. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin yine çok izlenen dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı dizisinin bu bölümünde Selin’in hamilelik krizi haftaya damgasını vuruyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı dizide bakalım yaşanan karmaşık olaylar bir çözüme kavuşacak mı?

Tam da Serkan ve Eda Kavuşacak Derken!

eda serkan sen çal kapımı

Geçtiğimiz hafta Serkan ve Eda kavuşmak üzere iken Eda’nın Deniz’le yaptığı evliliğin gerçek olduğu ortaya çıktı. Ancak buna rağmen Eda’nın en büyük mutluluğu Serkan’ın onu hatırlaması oldu. Bu nedenle Eda ne yapıp edip Deniz’le evliliğini iptal ettirmeye çalışacak, bunun için de elinden geleni yapacak.

Ama Devreye Selin Girince!

sen çal kapımı - deniz-

Diğer yandan Selin Deniz’le konuşur ve onu evliliğini iptal etmemesi için ikna eder. Deniz de bunun üzerine kaçar ve saklanır. Ve herkes Deniz’i aramaya başlar. Onu ilk bulan Serkan’ın şirketinde çalışan Erdem olur. Ancak ne yazık ki Eda ve Serkan gelene kadar Deniz yeniden kaçmayı başarır. Bunun akabinde Deniz antikacı dükkanına saklanır. Ancak burada da Eda’nın halası, Serkan’ın annesi ve Seyfi’ye yakalanır. Ve en sonunda evliliğin iptali için gerekli olan imzayı atmak zorunda kalır.  

Bu Gelişmeler Bir Partiyi Hak Ediyor

sen çal kapımı-eda serkan

Eda’nın evliliğinin iptal olması üzerine bunu kutlamak isterler. Hatta Serkan bu kutlama esnasında Eda’ya evlilik teklif etmeyi planlar. Ancak o arada beklenmeyen başka gelişmeler yaşanır. Bir şekilde Selin’in hamile olduğunu öğrenen Melo bunu Eda’ya anlatır. Eda ise Selin’le bu durumu konuşup Serkan’ın bunu bilmesi gerektiğini söyler. Hatta Serkan’ın evlilik teklifini de geri çevirir.

Acaba Çocuk Kimden?

Dizide bu haftanın en büyük merak konusu Selin’in hamileliği. Bu konuya kafa yoran Eda, Melo ve Ceren Selin’in gerçekten hamile olup olmadığını ortaya çıkarmaya çalışacaklar. Hatta eğer hamile ise çocuğun kimden olduğu da ayrı merak konusu. Acaba Selin gerçekten hamile mi? Ya da bu çocuk gerçekten Serkan’dan mı? Selin’in Deniz’le olan fotoğrafları ortaya çıkacak mı? Çocuk Deniz’den olabilir mi? Tüm detaylar bu hafta 37. bölümde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz