Karar Veremiyorum Dedi ve Düşüp Bayıldı! Ekip Yine Kafa Kafaya Verdi: Hekimoğlu 43. Bölüm Fragman

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Karar Veremiyorum Dedi ve Düşüp Bayıldı! Ekip Yine Kafa Kafaya Verdi: Hekimoğlu 43. Bölüm Fragman

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı dizide bu hafta yine ilginç vakalar ve heyecanlı dakikalarla karşı karşıyayız. Bakalım Hekimoğlu özgür iradenin kayboluşunun nedenini bulabilecek mi?

Yeni Bir Salgın mı?

Amerika’da bir tıp sempozyumuna katılan ipek ve Hekimoğlu’nu dönüş yolunda oldukça aksiyonlu bir yolculuk bekler. Bindikleri uçakta Koreli bir yolcunun aniden rahatsızlanması üzerine ona yardım ederler. Ancak yolcunun durumu gittikçe kötüleşir ve İpek uçakta bir salgın vakasının olabileceğinden şüphelenir. Bu şüphe nedeniyle de uçağı geri döndürmek için elinden geleni yapar. Bu esnada Hekimoğlu elindeki yok denecek kadar az imkanlara rağmen yolcunun nesi olduğunu bulmaya çalışır.

Hastanede Olağandışı Bir Vaka

hekimoğlu dzisi

Hekimoğlu ve İpek uçakta bu dehşet anlarını yaşarken aynı esnada hastaneye de ilginç bir vaka gelir. Hekimoğlu olmadan ellerinden geleni yapmaya çalışan Orhan ve ekip ani bilinç kaybı yaşayan orta yaşlı bir hasta ile ilgilenirler. İsmi Figen olan hastanın durumu gittikçe kötüleşirken bir yandan da yaşadığı bazı karanlık noktalar teker teker açığa çıkmaya başlar.

Meğer Koreli Yolcu Sadece…

hekimoğlu timuçin esen

Hekimoğlu sonunda Koreli yolcunun sorununun bir salgından kaynaklanmadığını bulur ve uçağın bir an evvel alçalmasını ister. Çünkü yolcu bir gün önce dalış yaptığı için basınç nedeniyle sorun yaşıyordur. Sonunda uçak iniş yapar ve Hekimoğlu da hem Koreli yolcunun kurtulmasını sağlar hem de hastaneye yetişir. Zira ona hastanede de ihtiyaç vardır.

Bu Hafta Hekimoğlu İlk Kez Kabul Etti 

43. bölüme ise Hekimoğlu “Ben karar veremiyorum” diyerek bayılan genç bir kadının imdadına yetişir. Bu vaka için toparlanan ekip nadir karşılaşılan bu hastalık için ortak karara varmaya çalışır. Ancak onları oldukça zor bir süreç bekler. Hatta hemen her şeye karşı çıkan Hekimoğlu ilk kez bir tedavi yöntemi için bu kadar çabuk ikna olur. Ama acaba bu yöntem doğru yöntem midir?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz