Hande Erçel ve Murat Akdoğan İlişkisinde Son Dakika Gelişmesi: Güzel Oyuncu Akdoğan Ailesinden Onay Alamadı!

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Hande Erçel ve Murat Akdoğan İlişkisinde Son Dakika Gelişmesi: Güzel Oyuncu Akdoğan Ailesinden Onay Alamadı!

Fox TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” isimli dizide Kerem Bürsin’le başrolü paylaşan güzel oyuncu Hande Erçel hakkında iddiaların ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak rol arkadaşı Kerem Bürsin’le aşk yaşadığı iddia edilen Hande Erçel, önceki hafta zengin iş insanı Murat Akdoğan’la anılmaya başladı.

Hande Erçel

Hande Erçel ve Murat Akdoğan İlişkisi!

İddialara göre Hande Erçel ve Murat Akdoğan; bir aydır göz önünde olmayan ve herkesten sır gibi sakladıkları gizli bir ilişki yaşıyormuş! Çiçeği burnunda çiftimiz kimse öğrenmesin diye uzun uğraşlar verse de magazin gündemine bomba gibi düşen bu konu, sosyal medyada büyük olay oldu!

Hande Erçel

Ancak Hande Erçel’in Murat Akdoğan’la ilişki yaşadığına dair hiçbir kanıt ya da somut delil ortada yok. Bütün magazincilerin kanıt olarak ortaya sunduğu tek şey güzel oyuncunun Murat Akdoğan’ı Instagram’dan takip etmesi!

Hande Erçel

Bu Instagram takibini “ilişki onayı” olarak algılayan muhabirler, önceki gün Hande Erçel’i arabasına binerken yakalayınca; bu konu hakkında soru sormadan bırakmadılar elbette. Güzel oyuncu kendisine yöneltilen Murat Akdoğan sorularını cevapsız bırakmayı tercih etti. Bu konuda tek bir kelime bile etmeyen Hande Erçel’in suskunluğu “ilişki var” olarak algılanınca; ortalık karıştı! Magazin taraması yapılmaya ve Murat Akdoğan’ın geçmişi didiklenmeye başladı!

Hande Erçel

Hande Erçel Aile Onayından Geçemedi!

İlk olarak Hande Erçel’in “arkadaşımın aşkısın” vakasına kurban gittiği ortaya çıktı. Hande Erçel’in 4 yıl boyunca beraberlik yaşadığı Murat Dalkılıç’la, Murat Akdoğan’ın bir dönem yakın arkadaş oldukları iddia edildi. Yayılan videoda Murat Dalkılıç ve Murat Akdoğan’ın uçakta oldukça samimi olduğunu görüyoruz! Tabii bu ikilinin şimdilerde yakın olup olmadığını bilemiyoruz.

Hande Erçel ve Murat Akdoğan

Ancak bu sabah ortaya yeni bir iddia atıldı. Hürriyet’in iddiasına göre Murat Akdoğan ve Hande Erçel’in ilişkisi ayyuka çıkınca; Murat Akdoğan’ın babası bu ilişkiye sıcak bakmamış ve Hande Erçel’e veto vermiş! Babasının sözünü dinleyen Murat Akdoğan ise bu ilişkiye son vermiş. Taraflardan hiçbir açıklama gelmeden; tamamen iddialara dayanarak çiftimizi hem sevgili yaptık hem de ayırdık!

Benzer Haberler

Özgemiyy 25 Mart 2021

İnanmıyorum ya çok da yakışıyorlardı

Yorum Yaz