Sirenler Kimin İçin Çalıyor? Ferman Hoca’ya Ne Olacak? Mucize Doktor 54. Bölüm Fragmanı Gerilim Dolu

Ayşegül S.

FOX

24 Mart 2021

Sirenler Kimin İçin Çalıyor? Ferman Hoca’ya Ne Olacak? Mucize Doktor 54. Bölüm Fragmanı Gerilim Dolu

Fox Tv’nin başladığı günden bu yana ilgiyle izlenen dizilerinden birisi olan Mucize Doktor yeni bölüm fragmanını yayınladı. Bu bölümde hastane dışında görmeye alışkın olmadığımız ekibin başına akıl almaz bir kaza gelir. İşte 54. Bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar!

Acil Yine Kıyamet!

mucize doktor

Geçtiğimiz hafta yine Berhayat Hastanesinde akıl almaz bir yoğunluk yaşayan ekibimiz adeta nefes nefese bir temponun içine düşer. Acil servise arka arkaya önemli vakalar gelirken bu esnada Nazlı’nın daha önce uğradığı saldırının etkilerini üzerinden atmaya zamanı bile yoktur. Bakalım Nazlı bunca yoğunluğu ve yaşadığı duygusal baskıyı atlatabilecek mi?

Vuslat’ta Bir Haller Var!

mucize doktor vuslat

Bu esnada Vuslat’ın çok eski arkadaşlarından birisi hastalanır. Bu durum da ekip adına işleri içinden çıkılmaz hale getirir. Vuslat arkadaşının kurtulabilmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını ister ve bunun için de bütün hastanenin olanaklarını seferber eder. İyi ama kendinden ve kendi hırslarından başka kimseyi düşünmeyen Vuslat neden bu arkadaşını bu kadar önemser? Acaba bu kişi Vuslat için bir arkadaştan daha fazlasını mı ifade ediyor? Vuslat ve bu esrarengiz arkadaşın durumu bu hafta açığa çıkacak mı?

54. Bölüm Fragmanından

54. Bölüm fragmanı ise bir asker kutlaması ile başlar. Ancak bu esnada meydana gelen bir konvoy kazasına Ferman hoca, Nazlı ve Ali denk gelir. Kazanın kargaşasında Ali Ferman hocanın olmadığını fark eder. Arasa da ulaşamaz çünkü Ferman hoca ona cevap veremeyecek kadar zor durumdadır. Acaba Ali Ferman Hocayı bulabilecek mi? Mucize Doktor bu perşembe saat 20.00’de Fox TV’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz