Ceyda Yine Plan Peşinde: Ego’ya Yakışır Bir Final Olsun! Menajerimi ara Final Bölümü Fragmanı

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Ceyda Yine Plan Peşinde: Ego’ya Yakışır Bir Final Olsun! Menajerimi ara Final Bölümü Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara, bu hafta yayınlanacak olan 45. bölümü ile ekranlara veda ediyor.Dizinin erken bitişi, takipçilerini bir hayli üzüyor.

Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara, bir yetenek ajansında dört menajer ve asistanlarının başından geçenleri konu alıyor. Her bölümde dizi, film ya da müzik dünyasından ünlü isimler diziye konuk olarak kendilerini oynuyorlar. Bu ilginç konsepti izleyiciler tarafından çok beğenilen dizi malesef bu hafta son bölümü ile ekranlara geliyor.

44. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Kıraç ve Dicle’nin hikayesi üzerinden dönen menajerimi ara, geçtiğimiz hafta yine bomba gibi olaylara sahne oldu. Kıraç, Çınar ve Peride olmadan da Ego ajansın ayakta kalabileceğine gönülden inanan Ceyda, ajansı maddi olarak zarara uğratmadan diğer üç menajerden kurtulmanın yollarını aradı. Sinan Dicle’yi yarı yolda bırakınca, o da tamamen hayali olan yönetmenliğe atılmak için kolları sıvadı.

blank

Rusya’nın en büyük mücevher markası lansman için Yasemin Allen, Murat Dalkılıç ve Didem Kınalı ile çalışmak istedi. Organizatör Ahmet bu haberi Ego ajansa uçurur uçurmaz Kıraç ve Çınar bu ünlü isimlerin peşine düştü. Lansman gecesinde hiç beklenmeyen olaylar gelişti. Barış Ceyda ile çalışmaya başladıktan sonra kariyerinde yükseliş yaşadı, ancak Dicle ile aralarındaki gerginlik gittikçe arttı.

Ceyda’nın planları tıkır tıkır işleyince Ego Ajans yolun sonuna geliyor. Ancak Ceyda’nın diğerlerinden habersiz bir plan yaptığı görülüyor. Bu planı Kıraç ‘a şöyle aktarıyor: “Ego’ya yakışır bir final olsun; son bir kişi daha!”. Kıraç bu teklifi kabul edince hummalı hazırlıklar başlıyor. Ancak hiçbir şey Ego’yu finalden alıkoyamıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz