Suçluların Korkulu Rüyası Gerçek Oldu! Müge Anlı Tatilde Bile Olsa Korku Saçmaya Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Suçluların Korkulu Rüyası Gerçek Oldu! Müge Anlı Tatilde Bile Olsa Korku Saçmaya Devam Ediyor

Ekranların yıldızı, sabah programlarının bir numarası Müge Anlı ile Tatlı Sert, geçtiğimiz hafta bomba gibi bir final ile gelecek sezona kadar ekranlara veda etti. Program her ne kadar ekrana gelmese de ekip çalışmayı hiç bırakmadı.

Osman Büyükşen Sezona Damga Vurdu

Yıllardır ekranların tozunu attıran program Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine bomba gibi bir sezona imza attı. Programın gücü ve emniyet ekiplerinin titiz çalışması ile birçok kayıp bulundu, birçok cinayet aydınlandı. Sezona ise Osman Büyükşen’in feryadı damga vurdu.

Cinayet Aydınlatılamadı

Evlerinde vahşice katledilen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin büyük oğlu Osman Büyükşen, 3 yıldır aydınlatılamayan cinayetin çözülmesi için Müge Anlı’dan yardım istedi. Canlı yayına katılan Büyükşen, bildiklerini anlattı. Müge Anlı ve ekibi tarafından yapılan araştırmalar sonucunda bütün oklar ailenin küçük oğlu Uğur Büyükşen, eşi Betül Büyükşen’i işaret etti.

Olay gecesi annesi ve babası ile birlikte olan ve saldırıdan yaralı kurtulan, ailenin kızı Büşra Büyükşen’in çelişkili ifadeleri ise olayın aydınlatılmasında büyük engel teşkil etti. Bütün bunlar olup biterken Osman Büyükşen kendisini tutamadı ve göz yaşları içerisinde isyan etti. Bu isyan, onun sesini duyurmasında bir hayli etkili oldu ve olayı araştırmak üzere Jandarma bünyesinde özel bir ekip kuruldu.

Tatilde Bile Çalışmayı Bırakmadı

Bu ve bunun gibi birçok olayla ilgilenen Müge Anlı, sezon finali ile birlikte rahat bir nefes aldı. Ancak dinlenirken bile çalışmayı elden bırakmadı. Özellikle engelliler ve demans hastaları için Müge Anı ve ekibi tarafından geliştirilen Sevgi İzi projesi sayesinde, finalden bu yana birçok kayıp bulundu.

blank

Kısacası Müge Anlı ekranlarda görünmese de suçluların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Başarılı sunucu tatilde bile durmadan çalışıyor. Bu tempo, onun sahip olduğu başarıyı sonuna kadar hak ettiğini gözler önüne seriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz