Ceyda’dan Dicle’ye Ağır Tehdit: Oyuncumu Çalarak Yaptığın Prim Sana Artı Olarak Yansımayacak! Menajerimi Ara 39. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Ceyda’dan Dicle’ye Ağır Tehdit: Oyuncumu Çalarak Yaptığın Prim Sana Artı Olarak Yansımayacak! Menajerimi Ara 39. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin eğlenceli dizisi Menajerimi Ara, bu hafta 39. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen dizide heyecan git gide tırmanıyor.

Menajerimi Ara Dizisinin Konusu Nedir?

Dicle hayallerini gerçekleştirmek için Antalya’dan kalkıp İstanbul’a gelir. Bu koca şehirde tutunabilmesi için acilen iş bulması gerekmektedir. Dicle, sinema dünyasında yer edinebilmek için olağan üstü uğraşlar verse de gittiği her yapım şirketi tarafından reddedilir. Şartları gittikçe zorlaşan Dicle çok geçmeden, yıllardır hayalini kurduğu bu sektörün ne denli acımasız olduğunu anlar. İş hayatında ve İstanbul’da tutunabilmek için geriye tek bir ihtimali kalır; o da yıllar önce kendini terkeden ve adını bile anmayan babası Kıraç Özdal’dan yardım istemektir. Kıraç, piyasanın en çok bilinen menajerlik şirketlerinden Ego Ajans’ın beş ortağından biridir. Varlığından kimseye söz etmediği kızını karşısında görünce şok olur. Onun yardım isteğini başından savması Dicle’yi çok incitir. Fakat beklenmedik bir anda Feris’in Kıraç’ rağmen Dicle’ye yaptığı teklif, onun hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

38. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Le Casa De Papel için düşünülen oyuncular son anda gelemeyeceğini bildirince üç menajer çok sinirlenir. Dicle ise durumu kurtarmak için, Ceyda yüzünden ajanstan kaçan Alper’i ikna etmeye çalışır. Bir yandan Alperin ajansta kalmasını sağlamaya çalışan Dicle, aynı zamanda çocuk oyuncusu Melek’in şiddet maduru olduğunu öğrenir. Ay Yapım’ın çiçeği burnunda projesi Ada Masalı’nın yönetmeni, başrollerde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un oynamasını ister. Alp’in menajeri Çınar ile Ayça’nın menajeri Kıraç, başrol fırsatını kaçırmamak için oyuncularını yer aldığı projelerden çıkarmanın bir yolunu aramaya başlar.

39. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Dicle’nin Alper’i ikna etmesi, Ceyda’nın gözünde onun oyuncusunu çalması demektir. Bu sebeple Ceyda Dicle’yi tehdit eder. Babasından da bu konuda tepki gören Dicle ona isyan eder. Ceyda’nın içi soğumaz, ve Dicle’den kurtulmak için planlar yapmaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz