İrem Derici Yalnızlığa Daha Fazla Dayanamadı! Ünlü Şarkıcı Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Yazıklar Olsun Size

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

İrem Derici Yalnızlığa Daha Fazla Dayanamadı! Ünlü Şarkıcı Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Yazıklar Olsun Size

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya’nın aktif kullanıcılarından biri. Dobra açıklamalarıyla olay yaratan İren Derici bu sefer sosyal medya paylaşımlarında yalnızlığa isyan etti.

Sahneleri Özledi

Geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’nin youtube programına konuk olan İrem Derici, olay yaratan açıklamalarda bulunmuştu. Pandemi sürecinden ve kapanmalardan sıkıldığını belirten Derici sahnelere duyduğu özlemi de ‘Sahneyi görsem k*çımı bile açarım’ sözleri ile dile getirmişti.

Olay Açıklamalar Yaptı

blank

Müzik dünyasının başına buyruk kızı İrem Derici, sahnelerden uzak kaldığı süreyi dans dersleri alarak değerlendirmiş, dans videolarını sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Dans ederken giydiği beyaz eşofmanı satmasını isteyen takipçisine ise “Pis misin sen ya” şeklinde tepki vermişti. Hakan Gence’nin, dansı ile ilgili “Jennifer Lopez’e meydan okuyacak kalça var sende” yorumu ünlü şarkıcıyı kızdırmış, “Jennifer Lopez’e de g*tümle meydan okumayayım bir zahmet” şeklinde çıkışmıştı.

blank

Kimseyle görüşmediğini söyleyen İrem Derici, aşk ile ilgili sorulara ise “35 yaşına kadar aşık olmayı yasakladım kendime” cevabını vermiş, çok çapkın olmasına rağmen bu sıralar neredeyse aseksüel olduğunu belirtmişti. Bu açıklamalardan sonra tatile çıkan İrem Derici, Kalkan ve Bodrum’da arkadaşlarını ziyaret etti.

Yalnızlığa Dayanamadı

Arkadaşlarının evli olmasından mı kaynaklı yoksa tatilin yalnız çekilmemesinden mi bilinmez; asi kızımız dün sosyal medyada yalnızlığa isyan etti. Kanlı ayı fırsat bilerek, yalnızlıktan kurtulmak için her türlü dileği dileyeceğini söyleyen Derici, paylaşımında takipçilerine verdi veriştirdi. Kendisi ile ilgili “Bakın, şu kadının yıllardır yalnız olması çok üzücü.” ifadelerini kullanan İrem Derici, takipçilerine “Hiçbiriniz bu konuyla alakalı bir şey yapmıyorsunuz, yazıklar olsun size de!” sözleriyle yüklendi.

blank

Güzelliği gözden kaçmayan genç şarkıcı, artık sevilmeyi arzuladığından ve birinin ona kol kanat germesini istediğinden söz etti. Teselli etmeye çalışan arkadaşlarına ise “S*çayım sizin sevginize! Kuru kuru…” şeklinde çıkıştı. Umuyoruz ki asi kızımız en yakın zamanda aradığı aşkı bulur. Tabi 35 yaş yasağını kaldırabilirse…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz