Ne Kadar Özür Dileseler Boş! Eser- Berfu Yenenler Çifti Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Ne Kadar Özür Dileseler Boş! Eser- Berfu Yenenler Çifti Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Sosyal medya’nın en eğlenceli çiftlerinden Eser- Berfu Yenenler, son paylaşımlarıyla yine kullanıcıları gülmekten kırıp geçirdi. Onların bu eğlenceli halleri takipçileri tarafından bir hayli sevildi.

İlk Buluşmaları Bile Komedi

Son günlerin en eğlenceli paylaşımlarına imza atan Yenenler çiftinin ilk buluşmaları bile adeta bir komedi senaryosu gibi. Instagramda birbirlerini takip eden tescilli güzel Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, yaklaşık 7 ay boyunca her gün konuşup dertleşmişler, ancak bir türlü bir araya gelememişler. Artık görüşmenin şart olduğunu düşünen Eser, Berfu’yu şovuna davetmiş. Berfu’nun kendisinin misafiri olduğu ve ona hiçbir suretle hesap ödetilmemesi konusunda organizasyon ekibinden arkadaşlarını da tembihlemiş. Ancak organizasyonda ufak bir karışıklık olmuş ve Eser’in tüm uyarıları boşa gitmiş.

blank

Berfu Yenenler o anları şöyle anlatıyor: “İlk buluşmada hesabı erkek ödemeli bence ama bizimkinde ben ödemiştim. Eser beni şovuna davet etti. Orada bilet parasını da verdim, sonra masada yenilen içilenleri de ödedim. Meğer, gişedekilere Eser benim geleceğimi söylemiş ama başka bir kızı ben sanmışlar. Onlardan ne bilet ne de masanın hesabı alınmış. Hatta kızlarla oyun arasında karşılaştım. ‘Eser sürekli bize bakarak oynadı’ diye yorumlar yaptılar. Halbuki orada yapılan her şey benim içindi.”

Takipçilerine Eğlenceli Anlar Yaşatıyorlar

Komik bir ilk randevu ile başlayan ilişki öyle de devam etmiş. Geçtiğimiz yıllarda dünyaevine giren çift, oğulları Kuzey ve Mete ile sade ve sakin bir yaşam sürüyorlar. Ailecek yaşadıkları eğlenceli anları da sosyal medya hesaplarında takipçileri ile paylaşıyorlar.

Kahkahalar Attırdılar

Berfu Yenenlerin son paylaşımı yine sevenlerini gülmekten kırıp geçirdi. Kuzeyi yere bırakıp uzaklaşan çift, minik fenomenin tepkilerini kamera ile kaydetti. Berfu Yenenler o videoyu instagram hesabında “Kuzey annen ve baban oldugumuz icin ozur dileriz. Umarim seni ayni evde rahatsiz etmiyoruzdur.” notu ile paylaştı. Kuzeyin tatlılığı ve Berfu Yenenler’in esprili notu görenlere kahkahalar attırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz