Oğuzhan Koç’tan Magazincilere Tatlı Sert Uyarı: Sevgilisi Demet Özdemir’le İfşalandıktan Sonra Ağırlığını Koydu!

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Oğuzhan Koç’tan Magazincilere Tatlı Sert Uyarı: Sevgilisi Demet Özdemir’le İfşalandıktan Sonra Ağırlığını Koydu!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 2021’in en büyük aşk bombası oldu! Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan bu aşkın ardından magazinciler çiçeği burnunda çiftimizi bir türlü rahat bırakmıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte özel hayat nedir bilmeyen paparazziler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Kaş’ta bulunan evinden gizli görüntüler çekince ortalık karıştı. Hem Demet Özdemir hem de Oğuzhan Koç Instagram’dan açıklama yaparak habercilere tatlı sert sitemlerini dile getirdi!

Yılın Aşkı!

Haziran ayına yaklaştığımız şu günlerde dizi projeleri final ya da sezon finali yapan ünlülerimiz ya Maldivlere ya da güney sahillerine akın etmeye başladı bile. Göçmen kuşlar misali İstanbul’da başlayan yoğun göç dalgası bu sene oldukça bereketli olacak gibi duruyor! Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun zamandır evlerde olan ünlülerimiz; 17 günlük kapanmanın etkisiyle günlük vaka sayısının düştüğünü görünce kendilerini deniz kıyısına vurmaya başladılar.

blank

Bu ünlülerimizden biri de Demet Özdemir ve Oğuzhan koç çifti oldu! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç; geçtiğimiz gün kiraladıkları tekneden basın mensuplarına aşk pozları vermeyi ihmal etmedi. Ancak Demet Özdemir’in selülitleri ve Oğuzhan Koç’un aldığı kilolar sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Bugün ise çiftimiz otel olduğu iddia edilen bir yerde sarmaş dolaş uzanırken yine paparazzilerin hedefinden kaçamadılar.

blank

Önce Demet Özdemir Sonra Oğuzhan Koç!

Ancak hem Demet Özdemir hem de Oğuzhan Koç, Instagram hesabından açıklama yayınlayarak bulundukları yerin otel değil ev olduğunu söyledi ve gazeticilere sitem etti. İlk olarak Demet Özdemir; “Otelde kaldığımıza ne güzel inandırdınız. Karşı dağdan evimizi garip garip açılardan gizli gizli çekeceğinize çaya gelseydiniz keşke.” diyerek sitemini dile getirdi.

blank

Ardından da sevgilisi Oğuzhan Koç yine Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak, kendilerini ifşalayan paparazzileri tatlı sert uyardı; “Kaş’taki evimiz burası.. Ev yani. Otel değil, halka açık bir yer değil. Ev. Evimizi, uzaklardan zoom’larla çekeceğinize gelip bir selam verseniz hiç birinizi kırmayız halbuki. bu zamana kadar da hiç kırmadık. Neyse bir dahakine bekliyoruz :)”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz