ÇHG 2 ve Camdaki Kız’ın Yıldızı Hamza Yazıcı’nın Sevgilisi Ortaya Çıktı! İşte Çiftin İlk Görüntüsü

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

ÇHG 2 ve Camdaki Kız’ın Yıldızı Hamza Yazıcı’nın Sevgilisi Ortaya Çıktı! İşte Çiftin İlk Görüntüsü

Camdaki Kız’ın yıldız oyuncusu Hamza Yazıcı kariyeri kadar aşk hayatı ile de gündemde. Bu sezonun en çok konuşulan oyuncularından biri olan Yazıcı, sezonun yorgunluğunu sevgilisi ile birlikte Alaçatı’da atıyor.

camdaki kız-hamza yazıcı

Camdaki Kız şüphesiz bu sezonun en iddialı yapımlarından biriydi. Daha önce Kırmızı Oda’da izlediğimiz ve birlikte çok beğendiğimiz Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollere hayat vereceğini duyunca çok sevinmiş merakla beklemiştik. Fenomen dizi başlangıçtaki iddiasını sezon boyu sürdürerek geç başlamasına rağmen reyting rekorları kırmayı başardı. Şimdilerde sezon arası veren Camdaki Kız, ikinci sezonuyla da çok konuşulacak gibi duyuyor.

camdaki kız-hamza yazıcı

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yanında başrollerinde Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer gibi isimlerin olduğu dizinin en dikkat çeken oyuncularından biri de Hamza Yazıcı oldu. Daha önce Kolonya Cumhuriyeti, Organize İşler Sazan Sarmalı, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 gibi yapımlarda gördüğümüz başarılı oyuncu şimdilerde Camdaki Kız’daki Tako karakteri ile kariyerinin altın çağını yaşıyor.

“İlk Atak Ondan Geldi”

camdaki kız-hamza yazıcı

Hürriyet’in haberine göre Hamza Yazıcı sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da gazetecilerin kameralarına takıldı. İlişkisi hakkında konuşan ünlü oyuncu “Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum.” diyerek ilişkinin nasıl başladığını kameralara anlattı. Ünlü çifte mutluluklar diliyoruz.

Hayri İçin Yıldız İsimler Öne Atılıyor

camdaki kız-burak deniz-ibrahim çelikkol-erkan kolçak köstendil

Camdaki Kız sezon finali hepimizi büyük bir merakta bırakacak şekilde bitmişti. Hayri karakteri ile tanışacağımız yeni sezonda hikaye için kritik olan bu karakteri kimin canlandıracağı ise büyük bir merak konusu oldu. Sezon finalinden sonra Hayri’ye İbrahim Çelikkol veya Erkan Kolçak Köstendil’in konuşulduğu söylenmişti. Şu sıralar ise bu karaktere Maraşlı’da izlediğimiz Burak Deniz’in hayat vereceği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz