Hastaneden Gelen Haber Herkesi Yıktı! Celal’in Mezarı Endişelendirdi: Maraşlı 26. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

9 Temmuz 2021

Hastaneden Gelen Haber Herkesi Yıktı! Celal’in Mezarı Endişelendirdi: Maraşlı 26. Bölüm Fragmanı

Final yapmasına ramak kala yayın günü değiştirilen ATV dizisi Maraşlı’da bu hafta Mahur ve Maraşlı arasında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Geçtiğimiz hafta tüm gerçekleri öğrenen Mahur’un duyguları ve Maraşlı’nın durumu ne olacak? Maraşlı 26. final bölümü fragmanı yayınlandı: İşte son bölümde yaşananlar ve 26. bölümde olması beklenneler!

Maraşlı 25. Bölümde Neler Oldu?

Maraşlı 25. bölümde Mahur artık tüm gerçekleri öğrenir ve bu öğrendiklerinden dolayı da son derece öfkelidir. Dilara’dan duyduklarını söyler ve Maraşlı’dan artık her şeyi doğru bir şekilde en baştan anlatmasını ister. Ancak Mahur Maraşlı ile ilgili tüm detayları çok kötü bir şekilde öğrenir. Hilal’le birlikte Maraşlı’nın yani Mehmet İnce’nin video kaydını öğrenir.

blank

Tanıdığı Celal’in Mehmet İnce olduğunu ve asıl amacının Mahur’un hayatına sızmak olduğunu çok kötü bir şekilde öğrenir. Maraşlı Mehmet İnce kimliğini artık tamamen kaybeder. Bunu anlatan Hilal Maraşlı’nın Mehmet İnce kimliğini tamamen unuttuğunu tedavi olması gerektiğini anlatır. Hatta Mahur’a aşık olduğu için kendi kimliğine dönmeyi reddettiğini anlatır. Mahur’sa duydukları şey karşısında çok yıkılır. Onu ara ve son kez görüşmek istediğini söyler. Maraşlı ve Mahur’un buluşmasından sonra ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Maraşlı 26. Bölüm Fragmanı

Mahur’un gerçekleri öğrenmesi Maraşlı ile aralarındaki iplerin gerilmesine yol açar. Artık kimliği açığa çıkan Maraşlı Mahur’u kazanabilmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak o esnada Maraşlı vurulur. Onca şeyin ardından Mahur Celal’in mezarı başındadır. Ama tüm bunların bir kurgu mu yoksa gerçek mi olduğunu 26. bölümde hep birlikte izleyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz