Çiçek Ne Yaptı Ne Etti Başardı! Alev Alev Dizisi Oyuncularından Hazer Ergüçlü’nün Kapris İddiları Doğru mu Yoksa

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Çiçek Ne Yaptı Ne Etti Başardı! Alev Alev Dizisi Oyuncularından Hazer Ergüçlü’nün Kapris İddiları Doğru mu Yoksa

Bir süre önce Alev Alev dizisi oyuncularından birisi olan Hazer Ergüçlü ilginç bir kapris iddiasıyla gündeme gelmişti. Dünkü bölümde yaşananlar ise acaba Ergüçlü’nün kaprisi işe yaradı mı sorusunu akıllara getirdi. İşte Alev Alev’in Çiçek’i ve dünkü bölümde yaşanan aşklı meşkli olaylar!

Ali İle Yollar Ayrıldı

alev alev - ali - toprak can adıgüzel

Dizinin başlangıcında Çiçek’in sevgilisi rolünde olan Ali yani Toprak Can Adıgüzel’in dizideki görünürlüğünün gittikçe azaldığı herhalde hepimizin malumu. Ama açıkçası hiç kimse diziden ayrılacak kadar büyük boyutta bir sonuç beklemiyordu oyuncu ile ilgili. Önce hapishaneye girdiği için daha az görür olduğumuz Ali sonra da bir Antalya’ya gitme mevzusu yüzünden bir anda ayrıldı gitti.

Peki Dedikodular Ne Diyor?

Hazer ERgüçlü - Alev Alev

Belki yalnızca bir senaryo meselesidir. Ancak yine de şu dedikodular insanın aklını karıştırmıyor değil. Bundan kısa bir süre önce Hazer Ergüçlü hakkında bir iddia ortaya atıldı ve bu iddia sosyal medyaya bomba gibi düştü. İddiaya göre Ergüçlü dizideki rol arkadaşı olan Toprak Can Adıgüzel ile oynamaktan hiç memnun değilmiş. Hatta Dilan Deniz ve Demet Evgar’ın rol arkadaşları bu kadar ünlü iken neden kendisi için böyle bir tercih yapıldığını epey sorgulamış ünlü oyuncu. Ve çekimler sırasında “Benim rol arkadaşım niye onlarınki kadar ünlü değil” diyerek olay çıkartmış.

Eğer Bu İddialar Doğruysa…

Eğer bu iddialar doğruysa bu yaşananların akabinde senaryoda Ali’nin yerini artık beklenmedik bir şekilde İskender dolduracak gibi görünüyor. İlk zamanlar İskender’den pek haz etmeyen Çiçek çıkan yangından sonra ise adeta ondan nefret etmeye başladı. Fakat sonrasında Çiçek ve İskender’in yolları Atlas nedeniyle sürekli kesişmeye başlamıştı. En son bölümde ise İskender ve Çiçek neredeyse her sorunu birlikte çözmeye başladılar. Hatta Çiçek’in ilk onu araması, İskender’in de ona duygusal bir bağ hissetmesi izleyicilerin gözünden kaçmadı. Ne diyelim, bu son gelişmeler Hazer Ergüçlü’yü sonunda mutlu etmiştir herhalde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz