Dünyanın En Uzun Dileğini Tuttu! Kefaret’in Deli Dolu Yıldızı Nurgül Yeşilçay’ın Doğum Gününe Çifte Kutlama

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Dünyanın En Uzun Dileğini Tuttu! Kefaret’in Deli Dolu Yıldızı Nurgül Yeşilçay’ın Doğum Gününe Çifte Kutlama

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, bugün 45 yaşına girdi. Olağanüstü coşkusu ve esprili tavrıyla da yine gülmekten kırdı geçirdi!

Nurgül Yeşilçay

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu sezon FOX’un iddialı dizisi “Kefaret” ile ekranlara döndü. Erkek oyuncuların aksine, kadın oyuncular yaşları ilerledikçe ekrandan silinmeye başlıyor. Çoğu oyuncu 40 yaşını geçtikten sonra başrol teklifi almıyor! Nurgül Yeşilçay, sektördeki bu haksızlığın ender istisnaları arasında yer alıyor. Ne de olsa, kariyerine “İkinci Bahar”da Türkan Şoray’ın kızını oynayarak başlayan ve kırılamayan rekorlara imza atan “Asmalı Konak”la devam eden biri. Seyirciler onun arka plana atılmasını istemez.

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, sektördeki ayrımcılığın bir istisnası olduğu gibi, kalıplara uyarak yaşamanın da bir istisnası. Onu deli dolu halleriyle ve kafasına göre yaşamasıyla tanımıştık, hala da öyle devam ediyor! Bugün 45 yaşına basan oyuncu, doğum gününü de yine matrak bir şekilde kutladı.

“Bu kadar sevinmeyeceksek neden doğduk?”

Nurgül Yeşilçay, sıkı bir Instagram kullanıcısı. Özellikle oğlu Osman Nejat’la çektiği “ergen anası” fotoğrafları herkesi çok güldürüyor. Ama bugün gülen Nurgül Yeşilçay oldu. Eminiz ki, kimse bir buket çiçeğe bu kadar sevinmemiştir!

Ünlü oyuncu, oğlunun doğum günü hediyesine bayıldı ve dans etmeye başladı! “Bir çiçeğe bu kadar sevinmeyeceksek neden doğduk?” diye de bir nevi hayat dersi verdi.

En Uzun Dilek!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay, adettendir diye küçük bir pasta da kesti tabii ki! Mumu üflemeden önce de bir doğum günü dileği tuttu. Ama bu dilek hepimizin olduğu için bekleme süresi uzun oldu!

Hepimiz için uzun uzun diledim” diyen Nurgül Yeşilçay, sonra da çok sevdiği memleketi İzmir’in yolunu tuttu.

Doğum Gününü Memleketinde Geçiriyor

blank

“Kefaret” setinden ve İstanbul’dan bir süre uzaklaşmayı başaran Nurgül Yeşilçay, soluğu memleketi İzmir’de aldı. Bizi de doğa fotoğraflarına ve güzel sofralara boğdu!

Nurgül Yeşilçay story

Nurgül Yeşilçay’a sevdikleriyle birlikte nice mutlu yaşlar diliyoruz! Umarız, onu her zaman iyi projelerde izlemeye devam ederiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz