Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven Kimden “Esinlendi”? İlk Klibi Kahraman’ın Çalıntı Olduğu İddia Ediliyor

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven Kimden “Esinlendi”? İlk Klibi Kahraman’ın Çalıntı Olduğu İddia Ediliyor

“Survivor” fatihi Cemal Can Canseven, dün ilk şarkısı “Kahraman” için çekilen klibi yayınladı. İlk gününde 2 milyona yakın izlenen ve çok beğenilen klip çalıntı çıktı!

Cemal Can

Fenomen yarışma “Survivor”ın 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, yarışmadan sonra en çok parlayan isim oldu. Eski “Survivor” yarışmacıları Hilmi Cem İntepe, Serkay Tütüncü, Uğur Pektaş gibi oyunculuğu seçen ünlü isim, bunu farklı bir yolla yaptı. Onu entrika ve dram dolu dizilerin jönü olarak değil, bir müzikalin başrolü olarak izledik!

Cemal Can Canseven, genç şarkıcı Aleyna Tilki ile “İşte Bu Benim Masalım” müzikalinin başrolünde oynadı. Aslında bu proje onun için önemli bir sınavdı çünkü müzik yapmak istiyordu! Geçen yaz da ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’yle birlikte ilk şarkısı için hazırlıklara başlamıştı. Dizideki zorlu sınavını başarıyla geçen Cemal Can Canseven, dün ilk şarkısı “Kahraman”ın klibini yayınladı.

İlk Gününde Neredeyse 2 Milyon İzlendi

Modaya uyan Cemal Can Canseven, önce klibin teaserını yayınladı. Dün de aylardır hazırlandığı “Kahraman”ı hayranlarının beğenisine sundu.

Klip çok sevildi ve daha ilk gününde 1.8 milyon izlendi. Çok olumlu tepkiler alan “Kahraman”ın en sevilen yanı, klibin kahramanının Cemal Can Canseven olmamasıydı! Aldığı tepkilerden çok memnun olan ünlü isim, sevenlerine Instagram’dan teşekkür etti.

Cemal Can Canseven

Buraya kadar toz pembe bir tablo çizsek de, tüm tepkiler olumlu değildi. Bazı sosyal medya kullanıcıları klibin çalıntı olduğunu iddia etti!

Shawn Mendes Esintileri

Cemal can

Dikkatli gözler, Cemal Can Canseven’in Kanadalı şarkıcı Shawn Mendes’in “Wonder” klibinden esinlendiğini fark etti.

Klibin bu parçası gerçekten de çok benziyor. Üstelik Cemal Can Canseven’in klibinin Shawn Mendes’in başka kliplerinden parçalar içerdiğini söyleyenler de var! Bu iddialar doğruysa, son dönemde klipten yana yüzü gülen tek kişi Kerim Can Durmaz olacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz