Clubhouse’ta Hadise’nin Adına Fake Hesap Açılınca Ortalık Karıştı: Sohbet Etmiş Hatta Şarkı Bile Söylemiş!

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Clubhouse’ta Hadise’nin Adına Fake Hesap Açılınca Ortalık Karıştı: Sohbet Etmiş Hatta Şarkı Bile Söylemiş!

Clubhouse isimli uygulamayı duymayan yoktur! Yeni bir sosyal mecra olarak herkesi heyecanlandıran Clubhouse, Hadise’nin başını belaya soktu. Dün gece kendisini Hadise olarak tanıtan bir kişi, güzel şarkıcı adına sohbet etmiş hatta şarkı bile söylemiş! Bugün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Hadise, bu kişiyi dava edeceğini söyledi!

Hadise

Clubhouse Çılgınlığı!

Ünlülerin “clubhouse” çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor! Geçtiğimiz aylarda ilk kez piyasaya sunulan clubhouse isimli uygulama, insanların sadece konuşmalarıyla öne çıktığı yeni bir sosyal mecra olarak karşımıza sunuldu. Farklı kişilerin toplanıp “oda” ismini verdikleri topluluklar kurmasına olanak sağlayan Clubhouse; kısa sürede özellikle de ünlü simalardan büyük destek gördü.

Clubhouse

İlk yayınlandığı birkaç hafta içinde herkesin deli deli davetiye kodu aradığı uygulama son zamanlarda popülerliğini yitirmeye başladı. Bunun en büyük sebeplerinden biri; Instagram ve Twitter’ın “sohbet odası” ismini verdikleri özellik ile Clubhouse’un aynısını kendi bünyelerine entegre etmesi! Artık pek çok kişi sohbetlerini Twitter üzerinden devam ettiriyor. Son zamanlarda bu şekilde tersine mühendislik adı verilen yöntem oldukça meşhur.

Hadise

Hadise’nin Başı Derde Girdi!

Ancak güzel şarkıcı Hadise’nin başı Clubhouse ile derde girdi! Bildiğiniz gibi Clubhouse’ta kişilerin yüzünü görmeden sadece sesini duyuyoruz. Hal böyle olunca pek çok dolandırıcılık vakasına da şahit olabiliyoruz. Dün gece Clubhouse’ta bir kişi; güzel şarkıcı Hadise adına bir hesap açmış ve onun adına açıklamalar yapıp sohbet etmiş. Hatta şarkı bile söylemiş!

blank

Hadise Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak kendini taklit eden kişiyi mahkemeye vereceğini ifade etti. “Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap; benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz