İbo Show’da Duygu Dolu Anlar: İbrahim Tatlıses Babası Hakkında Konuşurken Gözyaşlarını Tutamadı!

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

İbo Show’da Duygu Dolu Anlar: İbrahim Tatlıses Babası Hakkında Konuşurken Gözyaşlarını Tutamadı!

İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u Cumartesi akşamları Star TV’de ekranlara geliyor. İzleyicileri hem eğlendiren hem de hüzünlendiren İbo Show programında dün yine gözyaşı ve kahkaha bir aradaydı! Bildiğiniz gibi İbo Show’un pek çok bölümünde İbrahim Tatlıses duygusal dakikalar yaşıyor.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in Ağlaması Sosyal Medyada Olay Oldu!

Geçmişe olan özlemini her defasında dile getiren usta sanatçı dün akşam ekrana gelen bölümde Kızılay’dan bir plaket aldı. Plaket aldığı anlarda babasını hatırlayan ve babasıyla ilgili bir anısını anlatmaya başlayan İbrahim Tatlıses, gözyaşlarına hakim olamayarak ağlamaya başladı. ibrahim Tatlıses’in ağlaması ise hem konukları hem de ekran başındaki İbo Show seyircilerini bir hayli üzdü.

İbrahim Tatlıses

Ancak İbrahim Tatlıses’in İbo Show’da ilk ağlaması bu değil! İbo Show Star TV’de ekranlara gelmeye başladığından beri neredeyse her programda İbrahim Tatlıses’in ve konuklarının ağladığını görüyoruz. Hatta bu konu hakkında sosyal medyada birçok kişi “acıtasyon, timsah gözyaşları, reyting için yapıyorlar!” eleştirileri yapıyor. Sadece sosyal medya kullanıcıları değil; Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucuları da İbrahim Tatlıses’in ağlamasını doğru bulmuyor.

Kızılay’dan İbrahim Tatlıses’e Plaket!

Söylemezsem Olmaz

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları Arto ve Seren Serengil; İbrahim Tatlıses’in her programda ağlamasının doğru olmadığını söylüyorlar. Hatta Seren Serengil, İbo Show’da yaşanan bu duygusal anların İbrahim Tatlıses’in “imparator” imajını zedelediğini ve reyting uğruna yapıldığını iddia etti; “İlk zamandan beri eleştirdiğim bir şey var. İbrahim Tatlıses’in eski sesini koya koya programa onu orada ağlatıyorsunuz. Seyirciler ağlıyor, konuklar ağlıyor. Sanki adam ölmüş de arkasından ağlanıyormuş gibi! Konuklar da hüngür hüngür ağlıyor. Adama da yazık yani, ben çok üzüldüm. Bunu yaptığınız zaman bu adamın imparatorluğunu, zirvedeydi bu adam. Programın reytingi için bu adama harcayamazsınız! Ama İbrahim Tatlıses’in imparatorluğunu elinden almayın!”

İbo Show’un bu haftaki konukları ise; Sami Özer, Sümer Ezgü, Orhan Hakalmaz, Melihat Gülses ve Hakan Mengüç’tü. Eğlenceli dakikaların yaşandığı programda Kızılay tarafından İbrahim Tatlıses’e plaket verildi. Bu sırada babasıyla bir anısını anlatmaya başlayan İbrahim Tatlıses gözyaşlarına hakim olamadı ve ağlamaya başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz