Çocuk Yaramazlık Yapınca Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Eşi Çareyi Şikayet Etmekte Buldu: “Anası bu…”

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Çocuk Yaramazlık Yapınca Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Eşi Çareyi Şikayet Etmekte Buldu: “Anası bu…”

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in başı evladı ile dertte. Yavrusunu babası ile evde bırakıp dışarı çıkan güzel oyuncu huzur bulamadı.

Camdaki Kız’ın Tadı Damağımızda Kaldı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Camdaki Kız, ne yazık ki biraz geç yayınlanmaya başladı. 9. bölümü ile sezon finali yapan dizinin tadı adeta damağımızda kaldı. Son sahnesinde Hayri karakterinin de diziye dahil olduğunu öğrenince, gelecek sezona dair meraklar ve beklentiler arttı.

blank

Camdaki Kız’ın baş karakterleri olan Nalan ve Sedat karakterine Burcu Biricik ve Feyyaz şerifoğlu hayat verdi. Kırmızı Oda dizisinden beri uyumları çok beğenilen ikili, Camdaki Kız’da da bütün hünerlerini sergiledi. Hem kadro, hem oyunculuklar hem de konu sağlam olunca dizi bir hayli popüler hale geldi.

blank

Kırmızı Oda’da sergilediği Boncuk karakteri ile gönülleri fetheden Burcu Biricik’e bu diziden sonra birçok teklif geldi. Bunlardan ilki Netflix’te yayınlanan Fatma adlı dizi oldu. Fatma karakterine hayat veren Burcu Biricik’in oyunculuğu öyle doğal bulundu ki, bu sefer de Camdaki Kız’ın yapım ekibi ünlü oyuncuya teklif götürdü.

Çekimler Bitince Burcu Biricik Tatile Çıktı

Anne ve babası sandığı anneannesi ve dedesi tarafından adeta cam bir fanusta büyütülen Nalan’ı kusursuz canlandıran Burcu Biricik, çekimler biter bitmez eşi ile tatile çıktı. Genellikle doğa gezintileri yapmayı tercih eden çift, aradıkları huzuru böyle buldu.

Baba Oğul Yalnız Kalınca Olanlar Oldu!

Tatile çıkarken patili oğlunu da yanına alan Burcu Biricik, eminiz ki mutluğunu doruklara çıkardı. Ancak küçük bir sorun vardı, güzel oyuncu arkadaşı ile vakit geçirirken oğlu rahat durmuyordu. Eşi Emre Yetkin, çocuğu zaptedemeyince çareyi annesine şikayet etmekte buldu.

Minik yavrusuyla oynadığı anları sosyal medya hesabında paylaşan Emre Yetkin, Burcu Biricik’i de etiketledi. Güzel oyuncu ise bu gönderiye karşılık içtiği meyve suyunu paylaşarak “Bir meyve suyu içirmediniz ağız tadıyla” mesajı verdi. Umuyoruz ki güzel oyuncu eve döndüğünde her şeyi bıraktığı gibi bulabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz