Dedikodu Kazanı: Alişan ve Buse Varol’un Son Umudu, Ezgi Mola’dan Zehir Zemberek Sözler, Murat Boz’un Paniği!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

15 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Alişan ve Buse Varol’un Son Umudu, Ezgi Mola’dan Zehir Zemberek Sözler, Murat Boz’un Paniği!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 15 Temmuz Perşembe günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Ezgi Mola Gülşen’e Destek Verdi!

Gülşen’in sahnede giydiği kıyafet son günlerin en çok konuşulan olaylarından! Gülşen’e destek veren isimlerden biri de Ezgi Mola oldu; “Onun kıyafeti, öbürünün kimi sevdiği, diğerinin ne içtiği diyeeee diyeee diyeee Dibinizdeki istismar edilen çocukları, şiddet gören kadınları, katledilen doğayı, güzelim canların öldüğünü görmezden geldiniz, mahvettiniz ! Göl kurutmak, denizi bitirmek ne demek yaaa! Konuşan yandı, korkutuldu,cezayı alması gereken sapıkları salıverip madalya taktınız !! Yaşattığınızı yaşayın başka dileğim yok! Özgürlükleri kısıtlayıp vır vır etmek yerine cana kıymet vermeyi, ülkenin her karış toprağını korumayı öğrenin!”

2. Çağla Şıkel’in Maskesi Olay Oldu!

blank

Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığı iddia edilen Çağla Şıkel’in, Kaan Yıldırım’ın sahibi olduğu maskelerden takması sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı! Çağla Şıkel’in bu hamlesi “aşk itirafı” olarak algılandı.

3. Murat Boz Tuba Büyüküstün Hakkında İlk Kez Konuştu!

blank

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve Tuba Büyüküstün aynı Netflix dizisinde buluşunca ortalık karıştı. Dizinin setinden ilk görüntüler bile gelmeden kaotik söylentiler aldı başını gitti. İddialara göre dizinin oyuncu kadrosu, dizinin başrolü için oyuncu olmayan birinin gelmesine tepki göstermiş. Ancak tek iddia bu değil! Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasında aşk yaşandığı söylentisi geçtiğimiz haftaya damga vurmuştu. Bugün ise kameralara yakalanan Murat Boz, Tuba Büyüküstün’le aralarında bir ilişki olmadığını söyledi. Bu arada detaylar için:

4. Buse Varol Umudu Türbelerde Arıyor!

blank

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın iyileşmesi için tüm Tektaş ailesi dualar etmeye ve beklemeye devam ediyor. Buse Varol ise kayınbiraderinin sağlığına kavuşması için türbe ziyaretlerine devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz