Çağla Şıkel Zorladı Zorladı Sonunda Olanlar Oldu: Çağla Şıkel’den Düşmez Kalkmaz Bir Allah İşte Dedirten İtiraf

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Çağla Şıkel Zorladı Zorladı Sonunda Olanlar Oldu: Çağla Şıkel’den Düşmez Kalkmaz Bir Allah İşte Dedirten İtiraf

Sportif hayat tarzı ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları ile sosyal medyadan herkesin hayranlıkla izlediği Çağla Şıkel’den bugün oldukça sansasyonel bir paylaşım daha geldi. Şıkel’in paylaşımı akıllara son günlerde Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la olan ilişki iddiasını getirdi. İşte Çağla Şıkel’in merak uyandıran paulaşımı!

Hadise’nin Ardından

Son günlerde sosyal medya Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılığını konuşuyor. Ünlü ikilinin ayrılıklarını reklam diye yorumlayan da olmuştu bu ayrılığa üzülen de. Ama ardından Hadise’nin “Bu ilişkiden çok yoruldum” açıklamaları her şeye açıklık kazandırmıştı. Ama Kaan Yıldırım ve Hadise ilişkisinin bitişi meselesi daha soğumadan başka konular çıkıverdi bir anda.

Olursa Ben Söylerim!

blank

Hadise ile ayrılmalarının ardından Kaan Yıldırım’ın adı bu kez de manken Çağla Şıkel’le anılmaya başladı. Yıldırım bu konuda olumlu ya da olumsuz hiçbir açıklama yapmazken ilk açıklama yalanlama şeklinde Çağla Şıkel’den geldi. İki çocuk annesi ve 42 yaşındaki Çağla Şıkel “Hayatımda biri olursa ben size söylerim” demişti. Ancak bu açıklamanın ardından taktığı o maske yine iddiaları alevlendirdi.

Neden Çakıldı Acaba?

blank

Çağla Şıkel bu olayların ardından bu sefer de Kaan Yıldırım’ın üretmiş olduğu maskelerden birisini taktı. Üstelik takmakla da yetinmeyip fotoğrafı kalp emojili bir şekilde paylaştı. Bu konuyla ilgili daha önce Tülay Demir Oktay ile yaptığı röportajda “Aşka kapılarım kapalı değil” şeklinde açıklama yapan Çağla Şıkel “Hayatlarımızda kimse olmayacak diye bir karar asla yok. İkimiz de hayatlarımıza devam ediyoruz. Ama çok yoğunum ben ya. İnan. Yoğunluk da bir bahane değil, kimin ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmaz sonuçta” demişti.

Bugünse yine “Çenemin üzerine düşmeden az evvel” notu ile yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti. Her egzersizi muazzam yapan Çağla Şıkel neden çenesinin üzerine çakıldı acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz