Tatilde Bile Yüzü Gülmüyor! Sezon Boyu Survivor’u Yaşayan Esra Erol Sonunda İsyan Etti: Asla Unutmamamız Gereken…

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Tatilde Bile Yüzü Gülmüyor! Sezon Boyu Survivor’u Yaşayan Esra Erol Sonunda İsyan Etti: Asla Unutmamamız Gereken…

Sezon boyu Survivor’u yaşayan Esra Erol, üzüntüden bir türlü kurtulamıyor. Esra Erol’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü sunucu o olaya sosyal medya üzerinden isyan etti.

esra erol

Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden Esra Erol’un tatilde bile yüzü gülmüyor. Birçok kanalda yaptığı izdivaç programları ile hepimizin kalbinde taht kuran güzel sunucu, evlilik programlarını yasaklanması ile birlikte bambaşka bir formatta karşımıza çıkıyordu. Sezon boyunca Atv ekranlarında sırra kadem basmış olayları gerçeğe kavuşturan ve kayıpları bulan Erol, sezon arası olması ile birlikte tatile çıkmıştı.

esra erol

Eşi Ali Özbir ve çocukları ile güneşin ve denizin tadını çıkararak sezonun yorgunluğunu atmak isteyen Esra Erol, gelen haber ile rahatlayamadı. Ünlü sunucu, olanlara sosyal medya hesabından isyan etti. Paylaşımı ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Esra Erol’dan Tuz Gölü’nde Olanlara Tepki

Bildiğiniz gibi Tuz Gölü’nde flamingoların öldüğü haberi tüm Türkiye’nin gündemine oturmuş, hepimizi çok üzmüştü. Sosyal medyada oldukça dikkat çeken o habere ünlü sunucu Esra Erol’dan da tepki geldi.

esra erol

Toplumsal sorunlara oldukça duyarlı olan ünlü isim, Tuz Gölü’nde yaşanılanlara tepkisiz kalamadı. Tuz Gölü’nün önce iki yıl önceki halini sonra da son halini paylaşan Esra Erol, paylaşıma yazdığı not ile gündeme bomba gibi düştü. Küresel ısınma ile birlikte Tuz Gölü’nün suyunun çekilmesi ile besin bulamadığı için ölen flamingoların resmini paylaşan Erol “Bizim dışımızda tüm canlıların da yaşam hakları asla unutmamamız gereken bir mutlak olmak zorunda.” diyerek tepkisini gösterdi.

esra erol

Güzelliği Olay Oldu

Tatilde olan güzel yıldızdan gelen mayolu paylaşım olay olmuştu. “Tatil moduna girmişimdir.” notu ile paylaştığı fotoğraf ile sosyal medyanın gündemine oturan güzel sunucuya hayranlarından övgü dolu mesajlar ve binlerce beğeni yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz