Çocuklarının İsmini Koluna Kazıtmıştı! Alişan’ın Eşi Buse Varol Bir Dövme Daha Yaptırdı

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Çocuklarının İsmini Koluna Kazıtmıştı! Alişan’ın Eşi Buse Varol Bir Dövme Daha Yaptırdı

Alişan’ın eşi ve oyuncu Buse Varol, dövme yaptırmaya doymuyor. Çocuklarının adını koluna kazıtan Varol, bu kez bambaşka bir tasarım yaptırdı.

Buse Varol

Buse Varol, “Arka Sokaklar” ve “Dağ 2” gibi çok izlenen yapımların oyuncusu olarak hayatımıza girdi. Ama onu herkese tanıtan şey oyunculuğu değil sette tanıştığı Alişan’la yaptığı evlilik oldu! Sadece birkaç bölüm süren “Dostlar Mahallesi” dizisi, onu hayatının aşkıyla buluşturdu.

Buse Varol ve Alişan

2018’de evlenen çift, 2019’da da ilk çocukları Burak’a kavuştu. Alişan ve Buse Varol, günlük hayatlarını Instagram’da paylaşmaya bayıldığı için Burak elimizde büyüdü sayılır. Kardeşi Eliz’in doğumuyla beraber, Burak bir abi bile oldu!

Alişan Buse Varol Eliz Burak

6 Şubat’ta dünyaya gelen Eliz, Tektaş ailesini sevince boğdu. O günden beri Alişan ve Buse Varol’un paylaşımlarında Eliz de var. İki çocuğa bakarken zorlansalar da hiç şikayet etmeyen çift, üçüncü çocuk için de çoktan hazır olduklarını söyledi. Öyle ki, üçüncü çocuğun Buse Varol’un çocukları için yaptırdığı dövmede bile yeri şimdiden hazır!

Çocuklarının Adını Kazıttı

Buse Varol

Buse Varol, ilk çocuğu Burak doğduktan sonra adını koluna dövme yaptırmıştı. Eliz doğduktan sonra onun da ismini ekledi tabii ki, hem de hiç gecikmeden! Buse Varol, yeni bir çocuk için yaptıracağı dövmenin yerinin de şimdiden hazır olduğunu söyledi.

Buse Varol dövmeler

Dövme Yaptırmaya Doyamadı!

Buse Varol Alişan Eliz

Buse Varol, iki küçük çocukla birden ilgilendiği için kendisine ayıracak pek vakti kalmıyor. Yine de dün kaşla göz arası dövmeciye koşup yeni bir dövme yaptırmanın yolunu buldu!

Buse Varol dövme

Buse Varol’un son dövmesinin muhtemelen çocuklarıyla hiçbir alakası yok. En azından üçüncü çocuğa yaptırılacak dövme için ayrılan yer hala boş! Bu tasarım, daha çok “Bir kez dövme yaptıran artık kendini durduramaz” klişesini doğrulayan bir dövme gibi duruyor!

Benzer Haberler

Ceylan Ceyhan 28 Şubat 2021

Evet ya sevmiyorum bu dövme işini insanın masumiyetini alıyor bana göre ne gerek varki sevgini ispat etmeye

Yorum Yaz