Demet Özdemir’e En Anlamlı Doğum Günü Hediyesi Annesinden Geldi: “O kadar çok ağladım ki…”

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Demet Özdemir’e En Anlamlı Doğum Günü Hediyesi Annesinden Geldi: “O kadar çok ağladım ki…”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir bugün 29. yaşını kutluyor. Arkadaşlarından ve hayranlarından bir sürü tebrik mesajı alan Özdemir’e en anlamlı mesaj annesinden geldi.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bugün 29 yaşına girdi. Bu anlamlı günde sevenleri ve hayranları da onu yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncuya bütün gün sevgi ve övgü dolu doğum günü mesajları yağdı.

Demet Özdemir

Ama ünlü oyuncuya hiç doğum günü hediyesi gelmedi! Çünkü Demet Özdemir, tüm arkadaşları ve hayranlarından hediye almamalarını, onun yerine Koruncuk Vakfı için açtığı bağış kampanyasına destek olmalarını istedi. Hem de daha doğum gününe 1 ay varken!

Büyük hayran kitlesi ve süresi uzun tutulan kampanya sayesinde epey bağış toplanmıştır diye umuyoruz! Demet Özdemir, bir yandan bağış kampanyasını duyururken bir yandan da kendisine gelen mesajları paylaştı. Genellikle Demet Özdemir’in eğlenceli hallerinden dem vuran mesajların içinde öyle bir tane vardı ki, görenlerin gözleri doldu.

Doğduğu Günden Bir Hatıra

Ayşen Yener Demet Özdemir

Demet Özdemir’in annesi Ayşen Yener, kızına hediye olarak doğduğu gün çıkan bir gazeteyi gönderdi. Üstelik hediyesini çok anlamlı notlarla zenginleştirdi. En dikkat çeken not ise Danimarkalı filozof Soren Kierkegaard’ın bir sözüydü çünkü hediyenin asıl amacını da gösteriyordu: “Hayat ileri doğru yaşanır, geriye doğru anlaşılır.

Demet Özdemir story

Demet Özdemir, annesinin hediyesini görünce çok ağladığını söyledi. Annesine “İyi ki varsın ve iyi ki senin kızınım” diyen ünlü oyuncu, bu gazetenin aldığı en anlamlı armağanlardan biri olduğunu da ekledi. Ama söylentilere göre, onu en az bu kadar anlamlı bir hediye daha bekliyor!

Şarkı Sürprizi

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Demet Özdemir, bir süredir ünlü müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la beraber. Aşk şarkılarıyla tanınan Oğuzhan Koç’un en güzel şarkıları, eski sevgilileri Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin için yazdığı parçalardı. Ama üç hafta önce verdiği bir röportajda Demet Özdemir için bir şarkı yazmadığını söylemişti. İddialara göre, bu durum bugün değişti!

Oğuzhan Koç, sevgilisinin doğum gününü unutulmaz kılmak için bir şarkı yazdı ve Ozan-Kenan Doğulu kardeşlerin stüdyosuna kapanarak saatlerce bu şarkıyı söylemek için hazırlandı. Bakalım, Murat Boz gibi sevgilisi için bir de doğum günü klibi hazırlayacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz