Takipçiden Gelen Hadsiz Yoruma Pınar Altuğ’dan Jet Yanıt: “Elden kaçırmamak lazım kocayı…”

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Takipçiden Gelen Hadsiz Yoruma Pınar Altuğ’dan Jet Yanıt: “Elden kaçırmamak lazım kocayı…”

Sürekli kocasıyla arasındaki yaş farkından dolayı gündeme gelen Pınar Altuğ, gençlik fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Güzel sanatçının bu fotoğrafa gelen bir yoruma verdiği esprili yanıt ise sosyal medyada olay oldu.

Ülkemizin en sevilen oyuncularından biri olan Pınar Altuğ sürekli yaşıyla gündeme geliyor. Geçmişte hatırlarsanız, kocası Yağmur Atacan’dan dokuz yaş büyük olduğu için sürekli kötü yorumlara maruz kalmıştı.

blank

Dün yaptığı bir paylaşıma da yaşıyla ilgili kötü bir yorum gelince Altuğ, çareyi mizahta buldu.

“Bu fotoğrafın çekildiği anı dün gibi hatırlıyorum”

blank

Bildiğiniz gibi Pınar Altuğ, tescilli güzellerden. 1994 yılında Türkiye’nin en güzel kadını seçilen güzel sanatçı, o zamandan beri ekranlarda.

İlk Aşkım, Davetsiz Misafir, Omuz Omuza, Çocuklar Duymasın gibi önemli projelerle hafızalara kazınan ünlü oyuncu, Türkiye’nin sevilen yıldızlarından biri.

Sosyal medya hesabında sık sık eski fotoğraflarını paylaşan Altuğ, dün 2000’de çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Bu fotoğrafın çekildiği anı dün gibi hatırlıyorum” yazan güzel oyuncunun paylaşımına beğeni yağdı.

“İnsanın yaşlandığını kabullenmesi böyle zor oluyo galiba…”

blank

Pınar Altuğ, gençlik fotoğrafını paylaşınca tabii kötü yorumlar da eksik olmadı. Zeryamerman adlı bir kullanıcı ünlü oyuncunun fotoğrafının altına kötü bir yorum yaptı.

Altuğ’nun yaşlandığını kabul etmediğini ve kocası yanında çocuk gibi durduğu için gençlik fotoğrafını paylaştığını dile getiren takipçi, Pınar Altuğ’nun mizahından nasibini aldı.

“Elden kaçırmamak lazım kocayı di mi?”

blank

Zeryamerman’nın yorumuna ünlü oyuncu, esprili bir dille cevap verdi. “Elden kaçırmamak lazım kocayı, belki eski fotoğraflarıma bakar da elimde tutarım” diyen ünlü oyuncu, “Umut dünyası işte” diye de ekledi.

Kim ne derse desin…

blank

Gelen tüm kötü yorumlara rağmen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın senelerdir huzurlu bir evliliği var. Güzel bir kız çocukları da olan ünlü çiftimizin birbirini sevdikleri oldukça aşikar. Atacan ve Altuğ çiftine mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz