Çocukluk Dizisinin Ayşegül’ü Burcu Özberk’in Doğum Gününü İki Pastayla Kutlaması Takipçilerinin Kafasını Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Çocukluk Dizisinin Ayşegül’ü Burcu Özberk’in Doğum Gününü İki Pastayla Kutlaması Takipçilerinin Kafasını Karıştırdı!

Rol aldığı yapımlar ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken yetenekli oyuncu Burcu Özberk, geçtiğimiz gün doğum gününü kutladı! 31 yaşına giren Burcu Özberk’in doğum gününü iki pasta ile kutlaması akıllarda soru işareti oluşturdu! Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi bulunan güzel oyuncunun doğum gününü, takipçileri de kutlamayı ihmal etmedi! Doğum günü kutlamalarından kareler paylaşan Burcu Özberk’e, kısa sürede 500 binin üzerinde beğeni ve 7 binin üzerinde tebrik yorumu geldi!

Yetenekli Oyuncu!

İlk olarak 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi dizide; Huricihan Sultan karakteriyle hayatımıza giren Burcu Özberk’in, Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra kısmeti açıldı. Yıllardır farklı yapımlarda ya da reklamlar gördüğümüz Burcu Özberk, şimdilerde ise Çocukluk isimli dizide Ayşegül karakterine can veriyor!

Aslında Burcu Özberk’in yıldızının parladığı dizi Muhteşem Yüzyıl değil! 2015 ve 2016 yıllarında Güneşin Kızları isimli dizide başrol oyuncularından biri olan Burcu Özberk, Nazlı Yılmaz karakterini canlandırarak ilk başrol deneyimini kazanmış oldu.

Ortaya Atılan Aşk İddiaları!

Uzun zamandır yalnız olduğunu bildiğimiz güzel oyuncunun ismi, geçtiğimiz hafta Murat Kazancıoğlu ile anıldı! Bodrum’da tanışan ve kısa sürede ilişkilerini ilerleten ikili; Belgrad ormanında köpekleriyle beraber yürüyüş yaparken objektiflere yakanmıştı. Bu olayın ardından paparaziler, Burcu Özberk ve Murat Kazancıoğlu’nun sevgili olduklarını iddia etmişti

Aynı gün, bu iddia Burcu Özberk tarafından Instagram hesabından paylaşılan storyleriyle yalanlanarak, sadece arkadaş olduklarını açıklamıştı ancak bu açıklamaya inanan fazla kişi olmadı! Ünlüler camiasından bu tip inkarlar çok mehşur bildiğiniz gibi!

Doğum Gününde 2 Pasta!

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü iki pastayla kutlayan Burcu Özberk, takipçilerinin kafasını karıştırdı! Doğum gününü arkadaşları ve sevgilisi Murat Kazancıoğlu’yla kutladığı iddia edilen güzel oyuncunun Instagram’da iki pasta paylaşması bu iddiaları kuvvetlendirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz