Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari Kızının İsmini Neden Müjgan Koyduğunu Açıkladı: “Doğunca…”

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari Kızının İsmini Neden Müjgan Koyduğunu Açıkladı: “Doğunca…”

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su olarak bildiğimiz Ayşecan Tatari yeni doğan bebeği hakkında konuştu. Bebeklerine neden Müjgan ismini verdiklerini açıkladı.

Ayşecan Tatari’yi Çocuklar Duymasın dizisinde 4 sezon boyunca izledik. Duygu karakterine başarıyla hayat veren oyuncu, “feminist- havuç” şeklinde kardeşi Emre ile dizide atışmalarıyla meşhur!

Çocuklar Duymasın dizisinden sonra TV’ye de beyaz perdeye de “hayır” diyen oyuncuyu tiyatro yaparken görmüştük. Daha sonra da büyük aşkı Edip Tepeli ile evlendi.

Kendisini genç kız karakteriyle hatırlarken bir de baktık Ayşecan hamile! Ayşecan ve Edip çifti kız bebek beklediklerini öyle güzel duyurdu ki ağzımız açık kaldı!

Onların büyülü aşkından ve hamileliğini ilk kez sosyal medyaya duyurduklarından bahsetmiştik.

Ayşecan Tatari daha sonra da bebeğinin ilk görüntülerini paylaştı. Takipçileri de bu minik mucizeye hayranlıkla baktı. Biz de bunu merakla bekleyen takipçiler için yazdık.

Doğum Siz Planlar Yaparken Başınıza Gelendir!

Ayşecan Tatari, suda doğum yapmıştı. Bu heyecanlı deneyimi de herkesle paylaşmak istiyordu! Instagram hesabından bir post paylaştı ve bu posta uzun uzun nasıl bir doğum süreci geçirdiğini anlattı!

Posta yukarıda gördüğünüz fotoğrafı koymuştu! Uzun yazılarından anladığımız ana fikir de “Doğum siz planlar yaparken başınıza gelendir!” cümlesi oldu.

Keşfette veya ana sayfada bu fotoğrafı gören Instagram kullanıcıları ise bu durumdan hoşnut değildi! Herkes yorum yağdırdı. Ayşecan’ı “Instagram anneliği” ile suçluyorlardı.

Özel bir anı milyonlara insanla paylaşmasına gerek yokmuş! Gelen yorumlar bu yöndeydi. Ayşecan ise bu konuyla ilgili hiçbir şey yapmadı.

Bebeğiyle İlgili Konuşmaya Devam Ediyor!

Ayşecan Tatari bebeği hakkında bilgi vermeye devam etti. Bebeklerine “Müjgan” ismini vermişlerdi.

Çift minik Müjgan’ın ismini aslında Kiraz koyacakmış. Ancak sonra Ayşecan eşi Edip’e Müjgan nasıl olur diye sormuş. Daha sonra da isim Müjgan olarak kalmış.

Ayşecan Tatari ise bu durumu şöyle anlatıyor: “Edip’e ‘Müjgan nasıl?’ diye sordum. Bu ismi çok sevdi. Doğunca baktık Müjgan tipi var.”. İsabeti bir seçim olmuş o zaman Ayşecan Hanım!

Fotoğrafları paylaşırken biraz çekinen oyuncu “Fotoğrafını paylaşırken nazar değer diye tereddüt ettim. Ama güzellikler paylaştıkça çoğalmaz mı?” sözleriyle neden paylaşımlar yaptığını açıklıyor aslında.

Güzel oyuncu şimdilerde tayt ve eşofman giyiyormuş. Henüz kilo vermek gibi bir derdi olmayan Ayşecan, “Bir beden büyük olan 2 jean aldım. Acelem yok. Önceliğim normale dönmek değil.” ifadelerini kullanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz