Exxen’in Hükümsüz Dizisinde Özgü Namal Gitti Burçin Terzioğlu Geldi! Oyuncu Kadrosunda Yok Yok!

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Exxen’in Hükümsüz Dizisinde Özgü Namal Gitti Burçin Terzioğlu Geldi! Oyuncu Kadrosunda Yok Yok!

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için herkes gün sayıyor! Birbirinden ünlü fenomenlerle anlaşan Acun Ilıcalı, her kesimden ve yaş grubundan insanı Exxen’e çekmek için elinden geleni yapıyor. Exxen’de olmayacak fenomen neredeyse yok gibi; Berkcan Güven, Reynmen, Mesut Can Tomay, Ali Biçim ve daha nicesi!

Özgü Namal ve Acun Ilıcalı

Yayın hayatının ilk haftasında ücretsiz olarak yayınlanacak Exxen için çalışmalar devam ediyor. 1 Ocak’ta hayatımıza girecek Exxen’de yayınlanacak çoğu yapım belli oldu! Bunlardan en dikkat çekici olanlarından biriyse; “Hükümsüz” isimli dizi.

Özgü Namal Hükümsüz’ü Bıraktı!

Özgü Namal ve Serdar Oral

Düne kadar başrolünü Özgü Namal’ın canlandıracağını bildiğimiz dizide, geçtiğimiz günlerde her şey değişti! Yıllardır ekrandan ve beyazperdeden uzak duran Özgü Namal’ı sonunda dijital platformda da olsa seyredeceğimiz için oldukça heyecanlıydık. Ancak, iki ay önce 53 yaşındaki nefes terapisti eşi Serdar Oral’ı ansızın İstanbul’daki evlerinde kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, Acun Ilıcalı’nın teklifini kabul etse de, dizi çekimlerinin İstanbul değil de İzmir’de yapılacağını duyunca Hükümsüz dizisinden ayrılmaya karar verdi!

Çocuklarının eğitiminin her şeyin üzerinde olduğunu söyleyen Özgü Namal, onları yalnız bırakmak istemedi ve Hükümsüz dizisinin kadrosundan ayrıldı!

Özgü Gitti Burçin Geldi!

Bu haberin ardından, Hükümsüz dizisinin yapımcısı yeni başrol arayışına başladı ve kısa sürece başka bir isimle anlaştı: Burçin Terzioğlu! Ezel ve Poyraz Karayel gibi sevilen dizilerde rol alan Burçin Terzioğlu’nun Hükümsüz dizisinin kadrosuna dahil edilmesinin ardından; bütün dizi kadrosu açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde, alışveriş yaparken objektiflere yakalanan Burçin Terzioğlu; “Sürpriz proje yolda!” açıklamasını yapmıştı. Bu sürpriz projenin Exxen’in Hükümsüz dizisi olduğu ortaya çıktı!

Hükümsüz Dizisinin Kadrosu!

Exxen’de yayınlanacak Hükümsüz dizisinin başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu olacak! Burçin Terzioğlu’na ise Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy eşlik edecek! Hükümsüz dizisinin senaristi, Oğulcan Kırca, Fulya Özcan ve Mert Dikmen olacak. Yönetmen koltuğundaysa, Ömer Faruk Sorak oturacak.

En kısa zamanda İzmir’de çekimlere başlayacak olan Hükümsüz dizisini merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz