Sansasyonlarla Gündeme Gelen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çifti, İzmir Depreminde Verdikleri Bağış Sözünü Tuttular!

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Sansasyonlarla Gündeme Gelen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çifti, İzmir Depreminde Verdikleri Bağış Sözünü Tuttular!

Her attığı adımla gündem olan ünlü fenomen Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra bu sefer sansasyonlarıyla ya da aldatma iddialarıyla değil, güzel bir haberle gündem oldular! Kasım ayında gerçekleşen İzmir depremi sonrası, güzel fenomen Selin Ciğerci; Kasım ayının gelirlerinin bir kısmını AKUT derneğine bağışlayacağını açıklamıştı ve bugün o sözünü tuttu!

Geçtiğimiz ay, haftalarca gündemden düşmeyen aldatma, şiddet, boşanma ve kaos iddialarına maruz kalan çiftimiz sessizliğini korumuştu. En son Gökhan Çıra, boşanacaklarına dair çıkan haberler için Instagram hesabından açıklama yaparak, bu iddiaları yalanlamıştı. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

İşin içinden çıkamadığımız aşk üçgenine dahil olan Melisa Emirbayer ise, geçtiğimiz haftalarda bu olaylar için Instagram hesabından bir açıklama paylaşarak herkesten özür dilemişti ve bu süreçte sevgilisinden ayrıldığını, hatta pek çok kişiyi kaybettiğini söylemişti. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Sözlerini Tuttular!

Kasım ayında İzmir’de yaşanan 6.9’luk depremin ardından tüm Türkiye yasa boğulmuştu! Ünlü fenomen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra’da İzmir’de yaşanan afet sonrası Instagram hesaplarından bir açıklama yayınlayarak; AKUT’a bağış yapacaklarını şu sözlerle açıklamıştı: “Tek yürek olmamız gereken bu zamanlarda kasım ayındaki bütün gelirimizin -kendi şirketim ve eşimin şirketinİ- bir kısmını Akut derneği’ne bağışlıyoruz ve herkesi davet ediyoruz. Aralık ayının başında yaptığımız yardımı da sizlerle paylaşacağız. GEÇMİŞ OLSUN GÜZEL İZMİR”

Geçtiğimiz günlerde ise sözlerini tutan Çıra çifti, AKUT derneğine tam 350 bin TL bağışta bulundu. Bu bağışı ise Gökhan Çıra takipçileriyle paylaşarak şu açıklamayı yaptı: “Geçtiğimiz ay izmir de yaşanan büyük deprem hepimizi derinden üzdü, Esim Selin Ciğerci ile birlikte gelirlerimizin büyük bir kısmını Akut ( Arama Kurtarma Derneği) bağışladık. Dileğim dualarım  Ülkemizin bu felaketlerden uzak kalmasi.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz