Esra Erol’un Eşi Ali Özbir Instagram’da Korku Saçtı! Yorum Yazmaya Bile Çekindiler

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Esra Erol’un Eşi Ali Özbir Instagram’da Korku Saçtı! Yorum Yazmaya Bile Çekindiler

Türkiye’nin en sevilen gündüz kuşağı sunucusu Esra Erol’dan dün sosyal medyayı sallayan bir paylaşım gelmişti. Makyajsız haliyle de çok güzel gözüken Esra Erol’a takipçiler Ali Özbir korkusundan yorum yazmaya çekindi.

esra erol-ali özbir

O Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri. Senelerdir ekranlarda fırtınalar estiren Esra Erol, güzelliği ve başarılı bir şekilde yaptığı işiyle herkesin kalbinde taht kurmay başardı. Esra Erol’la İzdivaç, Esra Erol’la Evlen Benimle, Esra Erol’la gibi programların sunuculuğunu yapan yıldız isim, şimdilerde Atv ekranlarında gizemleri çözmekle meşgul.

esra erol-ali özbir

Birbirinden garip ve absürt olayların gün yüzüne çıktığı Esra Erol’da da güzel sunucumuzu çileden çıkarsalar da, Esra Erol’un uzun süredir mutlu ve huzurlu bir evliliği var. Ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir ile sıcacık bir aile kuran Esra Erol birbirinden sevimli iki erkek çocuğunun da annesi.

“Ali’den Korkuyorum Yorum Yazmaya”

Dün akşam Esra Erol’dan Instagram’ın gündemine bomba gibi düşen bir paylaşım geldi. Yıldız sunucu, makyajsız ev halini sosyal medya hesabından paylaştı. Doğal haliyle de çok güzel gözüken Esra Erol’un o paylaşımına saatler içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

2.sayfaofficial Instagram sayfasında da Esra Erol’un bu fotoğrafı gündem oldu. Binlerce övgü alan bu fotoğrafta bir yorum ise dikkatleri çekti. Zapmedyamagazin adlı Instagram kullanıcısı Esra Erol’un eşi Ali Özbir’den korktuğu için yorum yazmadığını söyledi. Daha sonra Ali Özbir’den “Ali Bey izniniz olursa sevgili eşiniz Esra Hanımefendinin estetiği kaçırdığını yazmak isterim” şeklinde izin isteyen Zapmedyamagazin’e, Ali Özbir “Yaz yaz :))” diyerek izin verdi. O yorumları gören kullanıcılar ise gülme krizine girdi.

blank

Uyum Testleri Olay Olmuştu

esra erol-ali özbir

Evlilik programı sunan Esra Erol’un çiftlere yaptığı uyum testi o zamanlar çok konuşuluyordu. Bu uyum testinden Esra Erol ve Ali Özbir de nasibini aldı tabii. Uyum testi için beraber kameraların karşısına geçen ünlü çifttin o görüntüleri herkesi çok güldürmüştü. Birbirlerinden farklı cevaplar veren ikili özellikle çocukların kime benzediği konusunda büyük bir anlaşmazlık yaşamıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz