Çukur Dizisinden Bir Sivaslı Geçti! İrem Sak Diziye Siyahlar İçinde Veda Etti

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Çukur Dizisinden Bir Sivaslı Geçti! İrem Sak Diziye Siyahlar İçinde Veda Etti

Ünlü oyuncu İrem Sak, bu sezon katıldığı fenomen dizi “Çukur”a dün akşamki bölümle veda etti. Sak, birbirinden havalı fotoğraflar paylaşarak ekibe teşekkür etti.

İrem Sak

Ünlü oyuncu İrem Sak’ı hepimiz “İnsanlar Alemi”, “Yalan Dünya” ve “Güldür Güldür Show” gibi komedi yapımlarıyla tanıdık. “Kadından komedyen olmaz” diyenlere yıllarca yeteneğiyle ekranlardan adeta komedi dersi verdi. Bu sezon ise hepimizi ters köşeye yatırarak “Çukur” dizisinde karşımıza çıktı!

İrem Sak

Dört sezondur devam eden fenomen dizi “Çukur”a Seren Erdenet karakteriyle dahil olan ünlü oyuncu, böylece ilk kez bir kötü karakteri canlandırdı. Bu konuda da hayli başarılıydı. Ama dördüncü sezon boyunca karakterlerini acımadan öldüren dizi, İrem Sak’a da acımadı!

“Çukur’dan bir Sivaslı geçti”

İrem Sak

Dün gece “Çukur”da yine heyecan tavan yaptı! Bölümün son sahnesinde İrem Sak’ın canlandırdığı Seren Erdenet karakteri kuzeni Çağatay tarafından öldürüldü. İrem Sak da katilini soranlara her zamanki esprili tavrıyla yanıt verdi!

Karakterinin katilini gözlüğüne “linkleyen” İrem Sak, yine herkesi güldürdü. “Çukur” ekibinin İrem Sak için hazırladığı pasta da ünlü oyuncuyu çok güldürdü!

İrem Sak

Ne de olsa İrem Sak, her fırsatta memleketini anlatan, sokaklarda “Ben Sivaslıyım, güç bende” diye bağırarak dolaşan biri!

“Siyah ağırlıklı bir renk”

İrem Sak, ekibe dizide kullandığı meşhur motosikletle çektirdiği bir fotoğrafla teşekkür etti.

İrem Sak story

Ünlü oyuncu, “Çukur” ailesi çok kalabalık olduğu için tek tek teşekkür etmek istese de bunu yapamadığını söyledi. Onun yerine “Gözümün değdiği her gözü öperim, teşekkür ederim” dedi. Bu güzel jesti de “Hayatıma siyah ağırlıklı da olsa inanılmaz bir renk kattınız” diyerek yine mizahla süsledi.

İrem Sak

Hem komedi hem de drama yeteneğini ispatlayan İrem Sak, ekrana fazla ara vermez gibi görünüyor. Bakalım ünlü oyuncuyu hangi yeni projelerde izleyeceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz