Gönül Ferman Dinlemiyor! Nurgül Yeşilçay’ın Anne ve Babasının Yaşadığı Aşka İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Gönül Ferman Dinlemiyor! Nurgül Yeşilçay’ın Anne ve Babasının Yaşadığı Aşka İnanamayacaksınız!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın anne ve babasının yaşadığı büyük aşk ve bu aşk uğruna ödedikleri bedeller inanılır gibi değil! İşte ünlü oyuncunun ailesinin şaşırtan öyküsü…

Nurgül Yeşilçay

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, henüz bir konservatuvar öğrencisiyken Türkan Şoray ve Şener Şen’le oynamayı başaran, o günden beri de sektörde kendi emeğiyle var olan biri. Dolayısıyla ailesi ve ünlü olmadan önce yaşadıklarına dair pek bir şey bilinmiyor. Ama deli dolu halleriyle tanınan Nurgül Yeşilçay’ın öğrencilik döneminde yaptığı bazı şeyler hala dilden dile dolaşıyor.

Bunlardan en çok ilgi çekeni ise henüz bir lise öğrencisiyken aşkı için evden kaçma hikayesi! Ünlü oyuncunun büyük aşkının verem olmasıyla biten hikaye Yeşilçam filmlerini aratmayan cinsten! Ama bu aşk hikayesi bile ünlü oyuncunun anne ve babasının yaşadığı aşk hikayesini gölgeleyemiyor.

Gönül Ferman Dinlemiyor!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay’ın yıllar önce bir röportajda anlattığı aile öyküsü kimsenin dikkatini çekmemişti. Ancak bu hafta Exxen’in “Astrolojik Şifreler” programında tekrarladığı aşk öyküsü bu kez ortalığı yıkacak gibi görünüyor!

Nurgül Yeşilçay’ın anne ve babası ilkokul öğretmeniymiş. Bolu’da görev yaptıkları sırada tanıştıklarında ikisi de evliymiş ve ikişer çocukları varmış. Ama gönül ferman dinlememiş!

Geride Bırakılan Aile!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay’ın anne ve babası birer çocuklarını alıp Bolu’yu terk etmiş. İzmir’e kaçan çift orada evlenmiş. Yeşilçay’ın röportajda anlattığıne göre, ne yazık ki geride bıraktıkları çocuklarını bir daha hiç görememişler. Babasının eski eşi de intihar etmiş! Böyle büyük bedelleri göze alan bir aşkın sonucunda da Nurgül Yeşilçay ve küçük kardeşi doğmuş.

Ünlü oyuncunun annesi ve babası yıllar önce ölse de aileyle aralarındaki kopukluk hala sürüyormuş. Yeşilçay’ın “Astrolojik Şifreler” programında anlattığına göre ne annesinin akrabalarıyla ne de babasının akrabalarıyla görüşüyorlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz