Berkcan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı İle Anlaşamadıklarını Doğruladı! Exxen’deki Programları İptal Oldu

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Berkcan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı İle Anlaşamadıklarını Doğruladı! Exxen’deki Programları İptal Oldu

Ünlü YouTuberlar Berkcan Güven ve Reynmen, Exxen için hazırladıkları programın iptal olduğunu doğruladı. Çekim tarihi konusunda Acun Ilıcalı’yla anlaşamayan ikili, Exxen’de olmayacaklarını duyurdu.

Acun Ilıcalı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen, yayın hayatına başladığından beri sular durulmuyor. Exxen sadece 19 gündür hayatımızda ama hakkında hem sosyal medyada hem de gazetelerde o kadar çok yazılıp çizildi ki, aylardır yayında gibi! Exxen, yayın hayatına başlamadan önce de özellikle YouTuber transferleri ile çok konuşuldu. “Acun Ilıcalı Netflix’e değil YouTube’a rakip oldu” bile denildi!

Berkcan Güven ve Reynmen

YouTube’dan yapılan transferlerin arasında Reynmen ve Berkcan Güven de göze çarpıyordu. İkili, Exxen’in en önemli transferleri arasında görülüyordu. Beraber çekecekleri program merak içinde bekleniyordu. Ancak sözleşme imzalandığı günden beri programdan hiç ses seda gelmedi.

Kavga İddiası Gündemi Sarstı!

Berkcan Güven Reynmen Acun Ilıcalı

Reynmen ve Berkcan Güven, Exxen için içerik üreteceklerini “Vegan Betüş Kafe için anlaştık” diyerek güle oynaya duyurdu. İkili, program için çok sıkı hazırlandıklarını söylese de içerik hakkında hiç ipucu vermedi. Ama Acun Ilıcalı’yla girdikleri araba iddiası gündemi uzun süre meşgul etti.

Acun Ilıcalı Reynmen Berkcan Güven

Acun Ilıcalı, Exxen’de en çok izlenen içerik bu program olursa ikiliye 7 milyonluk araba alacaktı. Aksi durumda da ikili, Acun Ilıcalı’ya bir araba alacaktı. Her şey güllük gülistanlık görünüyordu. Ama bir kavga iddiası gündemi sarstı!

İddiaya göre Reynmen ve Berkcan Güven, programlarını mart ayında yayınlamak istedi, bunun sebeplerinden biri de Exxen’in aldığı kötü eleştirilerdi. Acun Ilıcalı çekim tarihini ısrarla öne almak isteyince ipler koptu. Reynmen ve Berkcan Güven’in dün akşam yaptıkları açıklamaya göre bu iddialar doğru!

“Bize güvenip almayın”

Berkcan Güven

Berkcan Güven’e dün akşam yaptığı canlı yayında “Exxen’de neden hala yoksunuz” diye soruldu. Güven de nihayet baklayı ağzından çıkardı ve “Proje yattı gibi” dedi. “Benimle bir alakası yok” demeyi de ihmal etmeden! Güven, bunu artık açıklamak istediğini çünkü bu programa güvenip Exxen üyeliği alan insanların ona yazdığını söyledi. “Kimse bir şey açıklamıyor” diye de sitem etti!

Reynmen

Taraflar çok fazla olduğu için belli bir ortak nokta bulmak çok zor, o yüzden şu an olacak gibi durmuyor” diyen Güven, daha sonra “taraflardan” biri olan Reynmen’le beraber konuştu.

“Çok acele başladı”

Reynmen ve Berkcan Güven

Reynmen ve Berkcan Güven, işin çok acele başladığını söyledi. Güven, “Hemen bir çekim tarihi istendi ama bizim öyle bir çalışma tempomuz yok. Ayrıca kendi hayatlarımızda da farklı şeyler yapıyoruz” diyerek çekim tarihi krizini doğruladı. Yayın sırasında Reynmen’in Acun Ilıcalı’yla başka anlaşmazlıklar da yaşadığına dair imalar vardı!

Reynmen Berkcan Güven Acun Ilıcalı

Kısacası, Reynmen ve Berkcan Güven’in Exxen’deki “vegan Betüş Kafe” macerası başlamadan bitti gibi duruyor!

Benzer Haberler

Güven korkmaz 19 Ocak 2021

Acun ılıcalı netflix veya YouTube rakip olamaz ancak kenardan kenardan yer o şekilde büyür inşallah ta büyür dünya çapında bir isim olur.

Yeter 19 Ocak 2021

Reynmen ve Berkcan çok abartılıyorlar hiç bir işe yaramıyorlar zaten

Yorum Yaz