MasterChef’te Başlayan Aşkları Uzun Sürmedi! Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı Ayrıldı

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

MasterChef’te Başlayan Aşkları Uzun Sürmedi! Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı Ayrıldı

Fenomen yarışma MasterChef’in aşkta kazanan ikilisi Tanya Kilitkayalı ve Uğur Yılmaz Deniz’in aşkı çabuk bitti. İkili sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Tanya Kilitkayalı ve Uğur Yılmaz Deniz

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından MasterChef, 3 Ocak’ta Serhat Doğramacı’nın şampiyonluğuyla bitti. Geriye ise eğlenceli anlar kadar yankıları hala süren olaylar ve dedikodular kaldı. Bu sezon yaşanan en çarpıcı olaylardan biri Uğur Yılmaz Deniz’in diskalifiye edilmesiydi. Üstelik adının geçtiği tek olay bu değildi! Diğer yarışmacılardan Tanya Kilitkayalı ile aşk yaşadığı da iddia ediliyordu.

Tüm Türkiye’den Özür Diledi!

Uğur Yılmaz Deniz

Uğur Yılmaz Deniz’in yıllar önce yaptığı hakaret içeren sosyal medya paylaşımları olay yarattı! Sosyal medyada epey tepki çeken paylaşımlar nedeniyle Uğur Yılmaz Deniz’in yarışmadan diskalifiye edileceği söylentileri yayıldı. Öyle de oldu! Uğur Yılmaz Deniz, diskalifiye edildiği bölümün sonunda gözyaşlarıyla tüm Türkiye’den özür diledi.

Tanya Kilitkayalı

Ona en çok destek veren ise adının aşk dedikodularına karıştığı Tanya Kilitkayalı oldu.

Tanya Kilitkayalı story

Kilitkayalı’nın “Güzel kalplim” diyerek başladığı destek mesajı çok dikkat çekti! “Yıllar önce yazdıklarınla aynı olmadığının herkes farkında. Ne kadar iyi bir insan olduğunu biliyoruz. Bundan sonrası daha güzel olacak. Her zaman yanındayım” diyen Kilitkayalı’nın mesajı olay yarattı. Ama Kilitkayalı verdiği sözü tutmamış gibi görünüyor!

Takip Etmeyi Bıraktılar!

Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı

İkilinin aşk yaşadığı dedikodusu özellikle Tanya Kilitkayalı’nın mesajından sonra ayyuka çıktı. İkilinin 2 hafta önce Kıbrıs’ta el ele yakalanması dedikoduları doğrulamış oldu.

Ancak bu kısa süre içinde ne olduysa oldu, ikili birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Hatta takipçilerine göre birbirlerine attıkları yorumları bile silmeye başladılar. Acaba sadece iki hafta içinde ikiliyi birbirine düşüren bu olay ne? Belki de Uğur Yılmaz Deniz’in yine başka insanlara romantik yemekler hazırlamasıdır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz