Demet Akalın Masterchef İzlerken Canı Süt Helvası Çeken Okan Kurt İçin Tüm İmkanları Seferber Etti!

Tvyayinakisi.com

Haberler

22 Kasım 2020

Demet Akalın Masterchef İzlerken Canı Süt Helvası Çeken Okan Kurt İçin Tüm İmkanları Seferber Etti!

Biliyorsunuz Demet Akalın tam bir Masterchef fanı! Kraliçe hiçbir bölümü kaçırmadığı gibi her akşam TV başında yaptığı yorumları takipçileri ile paylaşıyor.

Masterchef’in bu haftaki bölümü Bursa’da çekiliyor. Gerçi bölümlerden çok skandallar konuşulmaya başlandı. Biliyorsunuz en son Uğur yaptığı sosyal medya paylaşımları yüzünden diskalifiye edildi.

Bursa’da yapılan dış çekimlerde şehrin en önemli sanatçılarından biri Fettah Can’da konuk olarak yer aldı. Yemek ile ne alakası var diyebilirsiniz ama Fettan Can küçüklüğünde İnegöl köftecisinde çırak olarak çalışmış. Bakın o günleri nasıl anlatıyor.

Bursa’da çekilen bölümlerin menüsü de oldukça iştah kabartıyordu. Menünün en dikkat çekici ürünlerinden biri de süt helvasıydı. Ailesi ile birlikte programı takip eden Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un canı süt helvası çekince Fettah Can’a Instagram üzerinden mesaj gönderdi.

“Fettah Can Yap Gönder Bari!”

Fettah Can’a “Adamın canı süt helvası istedi bu saatte. Fettah Can! Yap gönder bari” mesajını story ile ileten Demet Akalın başarılı sanatçıdan istediği yanıtı alamadı. Ama çözüm en yakınından geldi ve Okan Kurt amacına ulaştı. İşte Okan Kurt ve Demet Akalın’ın süt helvası ile buluşma anları!

Telefon yağmuruna tutulan ikiliye süt helvası göndermek isteyenler resmen sıraya girmiş. ?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz