Çukur’un Cumali’si Necip Memili’den Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’e: “Artık kaşemiz daha iyi!”

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Çukur’un Cumali’si Necip Memili’den Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’e: “Artık kaşemiz daha iyi!”

Fenomen dizi “Çukur”un oyuncuları Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil, daha önce beraber oynadıkları başka bir diziyi andı. Artık daha iyi para kazandıklarını söyleyen ikili, takipçilerini kahkahaya boğdu.

Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil

Show TV’nin fenomen dizisi “Çukur”un sevilen oyuncuları Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil, bugün yaptıkları Instagram paylaşımıyla takipçilerini çok güldürdü. Dizide Cumalı Koçovalı karakterini oynayan Necip Memili, 27. bölümde diziye katıldı ve en sevilen karakterlerden birine dönüştü. Vartolu’yu oynayan Erkan Kolçak Köstendil zaten dizinin başından beri çoğu insanın favorisiydi!

Erkan Kolçak Köstendil’in bu sezon diziden ayrılması ise hayranlarını üzdü. Oyuncu Cansu Tosun’la evlenen ve oğlu Marsel’i kucağına alan Köstendil, diziden ayrıldı ve ailesiyle vakit geçirmek için Ayvalık’a gitti. Ama rol arkadaşlarıyla olan bağı hala sürüyor.

Benzer İşler, Yüksek Kaşe!

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil’in yıldızını parlatan iş 2014-2015 senesinde yayınlanan ve bir hırsız çetesini konu alan mahalle dizisi “Ulan İstanbul”du. Çakal Karlos’u oynayan Köstendil, yazdığı ve söylediği şarkılarla da seyircinin gönlüne taht kurdu. Ayrıca bu dizide uzun süre beraber oynayacağı bir dost da edindi!

Necip Memili

Necip Memili, popüler dizi “Ulan İstanbul”a Doğan karakteriyle üç bölüm boyunca konuk oldu. İkili, bir süre sonra “Çukur” dizisinde tekrar buluştu ve bu hayranlarının gözünden kaçmadı. Necip Memili, onların oluşturduğu görsellerden birini komik bir notla paylaştı.

blank

Bu paylaşımı Erkan Kolçak Köstendil de alıntıladı ve çok güldü. Kaşe, oyuncuların bölüm başı aldığı ücret anlamına geliyor. İki dizi arasında geçen zamanda popülerleşen ve ücretlerini yükselten oyuncular, bunu da hatırlatmış oldu!

Çukur oyuncuları

Bakalım, “Çukur” bittikten sonra bu müthiş ikiliyi tekrar birlikte izleyecek miyiz? Herhalde yapımcılar “Çukur” oyuncularının arasındaki uyumu gördükten sonra onları bir daha bırakmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz