Fenomen Reynmen Beraber Programa Katıldığı Aleyna Tilki’den “GT” Alamayınca Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Fenomen Reynmen Beraber Programa Katıldığı Aleyna Tilki’den “GT” Alamayınca Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Sosyal medyanın en ünlü fenomenlerinden olan Reynmen, her adımı ile ilgi toplamaya devam ediyor. Scorp ve Youtube’da adını duyuran Reynmen, hızlı bir yükselişin ardından kısa sürede en çok kazanan Youtuberlardan biri haline geldi. Ardından da kendi şarkılarını çıkartmaya ve şarkıcılık yapmaya başladı.

Hatta hatırlarsınız Reynmen’in en son çıkarttığı şarkı “Melek” kısa süre içinde rekorlar kırmıştı! Instagram’da da büyük bir hedef kitlesi olan Reynmen’in 7.3 milyon takipçisi var. Bugün ise, bir Instagram sayfasına yaptığı yorum ile gündeme geldi sevilen fenomen.

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’yi Instagram’dan takip etmeye başlayan Reynmen, Aleyna Tilki’den geri takip alamayınca takibi bıraktı. Gönüllü paparaziler de bu olayı kaçırmadı tabii, Instagram’da hemen haber yaptılar. Bu haber Reynmen’inde gözünden kaçmadı. Hatta yorum yapmayı ihmal etmedi.

Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde

Acun Ilıcalı’nın Exxen’i 1 Ocak’ta yayına başladı. Ancak birçok kişinin eleştirilerinin hedefi olmaktan da kurtulamadı! Kısa sürede yoğun talep gören Exxen’de teknik sıkıntılar baş göstermeye başladı.

Exxen’de yer alan farklı farklı projeler var. Bu projelerden biri de Reynmen ve Berkcan Güven’in hazırladığı bir program. Henüz bu programdan herhangi bir detay, afiş ya da fragman göremedik ama hatırlayanlar olacaktır; Acun Ilıcalı ile Reynmen ve Berkcan Güven “En çok biz izleneceğiz!” iddiasına girmişti. İddianın değeri ise milyon dolarlık arabalardı! Youtube’da başarılı işler çıkartan bu ikilinin Exxen’de neler yapacağını merakla bekliyoruz.

“Rezil Olduk!”

Pubg Mobile Türkiye’nin düzenlemiş olduğu Yılbaşı gecesinin konukları; Aleyna Tilki, Ece Seçkin ve Reynmen’di. Eğlenceli ve güzel bir programın ardından, Reynmen aynı programa katılan Aleyna Tilki’yi Instagram’dan takip etmeye başladı. Ancak; Reynmen, Aleyna Tilki’den istediği dönüşü alamadı! Hal böyle olunca Reynmen’de Aleyna Tilki’yi takipten çıkardı!

Bunu fark eden bazı Instagram sayfaları, bu olaın haberini yapınca Reynmen’de yorum yapmaktan geri durmadı:

Reynmen yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz