Yılbaşı Gecesi Bacak Dekoltesiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Hülya Avşar’dan Uludağ’da Snowboard Şov Geldi!

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Yılbaşı Gecesi Bacak Dekoltesiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Hülya Avşar’dan Uludağ’da Snowboard Şov Geldi!

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, bu aralar ekranlardan ve sansasyonlardan uzak olsa da her giydiği ya da yaptığı ile olay olmaya devam ediyor! Son olarak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yılbaşı özel bölümüne konuk olan Hülya Avşar derin bacak dekoltesiyle genç kızlara taş çıkarttı! Bugün ise Uludağ’a snowboard yaparken çektiği videoda ise ne kadar sportif olduğunu görüyoruz kendisinin. Hülya Avşar Uludağ’da karın ve kar sporlarının tadını doyasıya çıkardı!

Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı!

57 yaşındaki Hülya Avşar’ın Koronavirüs Pandemisinde evde spora ağırlık verdiğini biliyorduk. Ancak, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yılbaşı özel bölümünde Hülya Avşar’ın giydiği kırmızı derin bacak dekolteli elbiseden sonra kendisine ve fiziğine hayran olmamak elde değil.

Koronavirüs Pandemisi ülkemizde patlak verdikten sonra kendini riske atmak istemeyen Hülya Avşar televizyonlara bir süreliğine ara vermişti. Bu arası yılbaşı gecesi sona erdi!

Yılbaşı gecesi televizyonda birçok farklı ünlü simanın konuk olduğu programlar vardı. Bunlardan biri de Kanal D’nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’dı. Gecenin konuklarından biri de Hülya Avşar oldu. Avşar kızının tercih ettiği elbise kırmızı ve derin bacak dekolteliydi. Hülya Avşar’ın böyle cesur bir tercih yapması herkesi şaşırttı!

Uludağ’da Snowboard Şov!

4 günlük yılbaşı sokağa çıkma yasağını Uludağ’da kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile geçiren Hülya Avşar’dan snowboard şovu geldi! Instagram hesabından Uludağ’da snowboard yaparken çekilen bir videoyu paylaşan Hülya Avşar, sportifliği ile herkesi kendine hayran bıraktı!

Instagram’dan paylaştığı videonun yorumları kapatan Hülya Avşar’a kısa süre içinde beğeni yağdı! Takipçileri de Hülya Avşar’ın paylaştığı bu videoyu oldukça beğendi ve sevdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz