Burcu Biricik’ten Tepki Gördüğü “Küfretmeyi severim!” Sözlerine Hızlı Açıklama! “Boş Gündem…”

Seda Ergin

Haberler

3 Ocak 2021

Burcu Biricik’ten Tepki Gördüğü “Küfretmeyi severim!” Sözlerine Hızlı Açıklama! “Boş Gündem…”

Burcu Biricik, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim İle Bu Gece Youtube programına katıldı. Programda söylediği her şey olay oldu. Ama öyle bir şey söyledi ki magazin gündemine damga vurdu. “Küfretmeyi seviyorum!” sözlerini söylemişti güzel oyuncu. Bunu duyanlar da şaşkınlığını gizleyemedi. Burcu Biricik’ten ise cevap var! Bakalım neler söylemiş…

İbrahim Selim birkaç yıldır Youtube kanalında yürüttüğü “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına her hafta farklı konuklar alıyor. Gelen konuklarla hem onların özel hayatına hem karakterine hem de planlarına yönelik eğlenceli sohbetler yapıyor. Oyunsuz olur mu? Eğlenceli oyunlar da bu programda!

Bu haftanın konuğu ise Burcu Biricik’ti. Başarılı oyuncu geçtiğimiz haftalarda Kırmızı Oda’da canlandırdığı Boncuk karakteriyle hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmişti. Bunun üzerine bir programa katılınca bütün gözler Youtube’a yöneldi. Haliyle Burcu Biricik’in ağzından çıkan her söz olay oldu!

Yaşlandığımı Hissediyorum!

Burcu Biricik, pandemi nedeniyle eve kapanma konusuna değindi. Başarılı oyuncumuz bu konuda bayağı dertliymiş! Bakın neler söylüyor? “31 yaşımdayım. Ama son zamanlarda yaşlandığımı düşünüyorum. Bir yıldır pijamayla ve makyajsız geziyorum, ondandır belki. Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar gözkapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce, anladım. İyi bir doktor arıyorum.” sözleriyle yakınmasını yaptı.

Küfretmeyi Seviyorum!

Samimi bir karaktere sahip olan Burcu Biricik, bu kez de küfür konusuna dem vurdu. “Küfür ediyorum, seviyorum da. Enerjisi güzel. Zamanlaması çok mühim. Haddini bilerek, kime ne küfür edeceğini bilmek önemli. Kuralları var, uyduğun takdirde yapıştır gitsin.” sözlerini söyleyen başarılı oyuncu kendinde bilmediğimiz bambaşka bir özelliğe değindi.

Tahmin edersiniz ki bu sözler bir hayli olay oldu. Bütün magazin sayfalarına konu olan “Küfretmeyi seviyorum!” sözleri Burcu Biricik’i biraz sinirlendirmiş olsa gerek! O da hemen bir açıklama yaptı.

“Boş gündem oluşturmak da işine gelindiği gibi yapılıyor!”

Burcu Biricik, programda birçok şeyden bahsetmişti. Takıntılarından, sevdiği şeylerden, Türkiye gündemini meşgul eden hassas konulardan… Ama hiçbiri bu kadar haber değeri vermedi anlaşılan. Başarılı oyuncu da buna değinerek Instagram hesabından bir story paylaştı. Paylaştığı storysi şöyle:

Burcu Biricik, “Eş dost ortamında arada küçük küfürler serpiştirmeyi severim.” sözleriyle konunun o kadar da abartılacak bir mevzu olmadığını söylüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz