Çukur’un Yamaç’ı ve Efsun’unundan İçinizi Isıtacak Paylaşımlar! İşte İkilinin Huzurlu Anları

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Çukur’un Yamaç’ı ve Efsun’unundan İçinizi Isıtacak Paylaşımlar! İşte İkilinin Huzurlu Anları

Başladığı günden bu yana ekranların sevilen dizilerinden birisi olarak kalmayı başaran Çukur’un başrol oyuncularından bugün sıcacık birer paylaşım geldi. Dizide birbirlerini oldukça iyi bir şekilde tamamlayan Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez’in Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlar adeta içimizi ısıttı. İşte doğallıkları ve sempatiklikleriyle tanıdığımız ve sevdiğimiz oyuncuların günümüze neşe katacak paylaşımları!

Yamaç’ın En sevdiği Masal

Aras Bulut İynemli Mila Sancak Çukur

Diziye bu sezonda katılan Masal ekibe ve diziye sağladığı uyumla kısa sürede herkesin beğenisini toplamayı başardı. Hikayeye Yamaç ve Efsun’un kızları olarak katılan Mila Sancak yani namı değer Masal henüz 3 yaşında olmasına rağmen resmen kendisinden büyük bir yeteneğe sahip. Ses tonuyla, mimikleriyle ve hareketleriyle hem oyunculara hem de izleyicilere ayrı bir enerji aktarmayı başarıyor doğrusu. Fiziksel özellikleri ile Yamaç ve Efsun’u andırıyor olması da ayrı mesele.

Aras Bulut da Çok Alışmış Görünüyor

blank

Aras Bulut İynemli bugün Instagram hesabından Mila Sancak ile birlikte geçirdikleri bu anı paylaştı. Mila ile oldukça eğlenen ve kendisini çok iyi hissettiği her halinden belli olan ünlü oyuncu belli ki Mila ile huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçiriyor. Küçük rol arkadaşının kendisine böyle bir enerji vermesi harika bir şey doğrusu.

Efsun İçinse Apayrı Bir Masal

Damla sönmez Çukur

Mira Sancak sadece Yamaç için değil Efsun için de ayrı bir nefes elbette. Üstelik de sadece dizide değil. Efsun karakterine hayat veren Damla Sönmez de Mila ile harika bir enerji yakalamış durumda. İkilinin set fotoğrafları ve paylaşımlarını her gören sıcacık bir gülümseme ile yakalıyor kendini zira. Anlıyoruz ki Mira Sancak, Aras Bulut ve Damla Sönmez’in sadece küçük rol arkadaşları değil. Küçük oyuncu aynı zamanda Çukur setinde onların dinlenmelerine ve pozitif bir enerji yüklenmelerine de yardımcı oluyor.

Damla Sönmez İçin Bir Sevgi Kaynağı da…

Elbette set arkadaşları ve özellikle de Mira güzel oyuncu için güzel bir motivasyon kaynağı. Ama Damla Sönmez de bugün Instagram hesabından sevimli dostu Gölge’le birlikte oldukları fotoğraflarını paylaştı. Başarılı oyuncu ve küçük dostunun sevgi dolu anları takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz