Demet Akalın’ın En Büyük Aşkı Artık Okan Kurt Değil! Survivor’a Sevdalanan Demet’ten Yeni Çıkış: “Yorumcu…”

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Demet Akalın’ın En Büyük Aşkı Artık Okan Kurt Değil! Survivor’a Sevdalanan Demet’ten Yeni Çıkış: “Yorumcu…”

Demet Akalın ve Okan Kurt’un Survivor sevdasını bilmeyen yoktur! Her sene sıkılmadan Survivor’ı takip eden güzel şarkıcıya Survivor yarışması yetmeyince; Survivor Panaroma programlarını dahi seyrediyor. Bugün ise Demet Akalın eve adımını atar atmaz soluğu yine televizyonun karşısında aldı ve Survivor Panaroma yorumcularından İhsan Tarkan’ın açıklamalarını Instagram hesabından paylaşmadan duramadı. Birkaç sene içinde Survivor Panaroma’da Demet Akalın’ı görürsek şaşırmayalım bence!

Demet Akalın

Demet Gündemden Düşmüyor!

Her attığım adımla gündem olmayı başaran Demet Akalın geçtiğimiz hafta bu sefer de Tiktok ve Tiktok fenomenleriyle kavgaya tutuştu! 7 yaşındaki kızı Hira’nın sosyal medya bağımlılığını “saf sevgi” olarak adlandıran Demet Akalın, hem Tiktok’a hem de Tiktok fenomenlerine “Soyguncu” deyince ortalık karıştı.

Demet Akalın ve Hira

Demet Akalın’ın Instagram hesabını takip edenler bilir; güzel şarkıcı sık sık kızı Hira’nın Tiktok ve Instagram hesabını paylaşarak takipçilerinden Hira’yı takip etmelerini rica ediyor. Hira’nın sosyal medya bağımlılığını besleyen Demet Akalın, 7 bin TL için sosyal medyayı ayağa kaldırmış ve Tiktok’un kapatılması gerektiğini savunmuştu. Ardından da Cem Yılmaz’la kısa bir polemiğe dahil olan Demet Akalın; kısaca hiçbir zaman gündemden düşmüyor!

Demet Akalın ve Cem Yılmaz

Demet Akalın’ın Survivor Aşkı!

Ancak Demet Akalın’ın kızı Hira gibi bağımlı olduğu bir televizyon programı var: Survivor! Her sene hiçbir bölümünü kaçırmadan seyreden ve Instagram hesabında da yarışmayla ilgili bol bol yorum yapan güzel şarkıcı; bu sene de sevdiği yarışmacılara oy atmaktan geri durmuyor.

Önceki günlerde Survivor’da yarışan Batuhan’ın saçı için “peruk” diyen Demet Akalın; bugün Survivor’dan önce yayınlanan Survivor Panaroma programını izlerken Instagram hesabına story atmaktan kendini alamadı. Panaroma yorumcularından İhsan Tarkan’ın söylediklerine katılan Demet Akalın; “Yorumcu olmam lazım!” demekten de geri durmadı. Birkaç sene içinde güzel şarkıcıyı Survivor yorumcusu olarak ekranlarda görebilir miyiz acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz