Buse Varol’un On Parmağında On Marifet #2: Mutfakta Hünerlerini Sergiledikten Sonra Oyun Odasına da “El” Attı!

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Buse Varol’un On Parmağında On Marifet #2: Mutfakta Hünerlerini Sergiledikten Sonra Oyun Odasına da “El” Attı!

Güzel oyuncu Buse Varol’un hünerleri saymakla bitmiyor! İlk olarak güzellik yarışmasıyla karşımıza çıkan Buse Varol, oyunculukta da yeteneğini herkese kanıtladı. Bugünlerde de aynı anda 2 ufak çocuğuyla ilgilenen güzel oyuncu; hem mutfakta marifetlerini gösteriyor hem de boş vaktinde Burak ve Eliz’e yaptırdıkları oyun odasına “el” atıyor! Maşallah diyelim, nazar değmesin.

Buse Varol

Buse Varol’un Hünerleri Saymakla Bitmiyor!

Arka Sokaklar’dan Payitaht dizisine kadar birçok farklı diziye boy gösteren Buse Varol; aslında kariyerine ilk olarak güzellik yarışmasında start vermiş. Katıldığı güzellik yarışmasında dereceye girememiş olsa da güzel oyuncunun kariyeri bu yarışmadan sonra şekillenmeye başlamış. Bir süre modellik yapan Buse Varol; asıl isteğinin oyunculuk olduğunu fark edince eğitim almaya başlamış.

Buse Varol

Hem yeteneğiyle hem de güzelliğiyle herkesi etkilemeyi başaran Buse Varol; şimdiki eşi Alişan’la tanıştıktan sonra tüm Türkiye’nin tanıdığı biri haline geldi. Samimiyeti ve abartıdan uzak hayatı sayesinde kısa sürede Instagram’da 1,4 milyon takipçiye ulaşan Buse Varol; özellikle de anne ve anne adaylarının ilgisini çekiyor.

Buse Varol

Buse Varol Çocukları İçin “Elini” Kirletmekten Korkmuyor!

Hem iki ufak çocuğuyla ilgilenmeye devam eden Buse Varol hem de mutfaktaki hünerlerini göstermeyi ihmal etmiyor. On parmağında on marifet Buse Varol; bugün de Eliz ve Burak’ın oyun odasına “el” atarak dekorasyon zevkini de Instagram takipçileriyle paylaşmış oldu.

Alişan ve Buse Varol çocukları Eliz ve Burak için çırpınmaya devam ediyor! Onların her ihtiyaçları için koşuşturan çiftimiz; Burak ve Eliz’e özel bir oyun odası yapmayı da ihmal etmedi. Oyun odası için özel tasarım mobilyalar yaptıran Alişan; odanın dekorasyonunu da Buse Varol’a bırakmış anlaşılan. Çocuklarının odası için “elini” kirletmekten korkmayan güzel oyuncunun bu dokunuşu oyun odasına farklı bir hava katmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz