Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar’ın Fobisi Yüzünden Çektikleri! İşte Ünlü Oyuncunun ve Set Ekibinin Zor Anları

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar’ın Fobisi Yüzünden Çektikleri! İşte Ünlü Oyuncunun ve Set Ekibinin Zor Anları

Masumiyet dizisi ile yeniden ekranlara geri dönen Hülya Avşar dizide olduğu kadar sette yaşadıkları ile de konu olmaya devam ediyor. Bu kez de ünlü oyuncu set çalışanları ile birlikte fobisinin kurbanı oldu. Ve bakın nasıl bir çilenin içine düştüler. İşte Hülya Avşar ve ekibin zor anları…

Meğer Böyle Bir Fobisi Varmış!

Hülya Avşar bugün Instagram hesabında Masumiyet dizisinin setine gittiği bir anını paylaştı. Ünlü oyuncunun sete gidiyor olmasında elbette bir gariplik yok. Ancak set için 14. kata gitmeleri gerekince işler karışıyor. 14. kata çıkmaları gereken Hülya Avşar ve ekibi asansöre binmek yerine binanın merdivenlerinden çıkmayı tercih ediyorlar. Bir kat iki kat neyse ama çıkmaları gereken kat 14. kat olunca bu durum hem ekibi hem de kendisini zamanla zorlamaya başlıyor. Peki Hülya Avşar ve ekibi bu çileyi neden çekiyor?

Asansör Fobisi

Hülya Avşar

Ünlü oyuncu ve ekibi bu akıl almaz çileye bir şekilde katlanıyorlar çünkü ünlü oyuncunun asansör korkusu varmış. E hal böyle olunca da önde Hülya Avşar arkada ekip başlıyorlar tırmanmaya. Fakat bir süre sonra ekip yavaş yavaş dökülmeye başlarken 14. kata yürüyerek çıkabilen tek kişi enerjik ve sportmen oyuncumuz oluyor. Sonuç olarak set aralarında dahi yaptığı spor ve tenis deneyimi sayesinde kondisyon sahibi olan Hülya Avşar bütün ekibi eleyerek zirveye ulaşabilen tek isim oldu.

Bir Diğer Alışkanlığı da Sahne Öncesi

blank

Hülya Avşar ekranlarda ya da sahnede her ne kadar sakin görünse de sahneye çıkmadan önce mutlaka dua edenlerden. Bu da başka bir fobisinden kaynaklanıyormuş ünlü oyuncunun. Sahnede istediği performansı verememe korkusu. Ve bunun önüne de dua ederek geçiyormuş. Asansör korkusu konusunda ise Hülya Avşar yalnız değil. Birçok kişide görülebilen bu korku Jennifer Love Hewitt, Leonardo DiCaprio, Sergen Yalçın ve daha birçok ünlü ismin de başının belası durumunda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz