Daha Neler Göreceğiz? Hayranları Duygu Özaslan’ın Ayakları İçin Instagram Hesabı Açtı!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Daha Neler Göreceğiz? Hayranları Duygu Özaslan’ın Ayakları İçin Instagram Hesabı Açtı!

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan’ın hayranları durumu biraz abarttı. Özaslan’ın ayakları için bir Instagram hesabı açıldı!

Duygu Özaslan

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, YouTube için çektiği makyaj ve yaşam tarzı videolarıyla ünlendi. 2013 yılından beri makyaj videoları çeken Özaslan, 2016 yılından itibaren en popüler fenomenlerden biri oldu. Şu anda da Instagram’da 2 milyon takipçisi, YouTube’da 1 milyon 44 bin abonesi var!

Özellikle genç kızlar arasında pek çok hayranı olan Özaslan’la ilgili tuhaf bir detay açığa çıktı. Ayak bakımına verdiği önemi her fırsatta vurgulayan ve sık sık ayak bakım videoları çeken Özaslan’ın ayakları için özel bir hayran hesabı açılmış!

“1 Numaralı Ayaklar”

Aslında Duygu Özaslan hakkında yazılanlara bir göz atınca ayaklarıyla ilgili sıra dışı yoğunlukta bir haber ve içerik geçmişi görüyoruz! Ünlü fenomenin ayak bakım rutini videoları epey işe yaramış gibi görünüyor. İnternetin meşhur sözlüklerinde ayakları için başlıklar bile açılıyor!

Ancak bu durumun en ilginç örneği “duyguozaslanayaklari” adlı Instagram hesabı! Duygu Özaslan’ı “kraliçe” olarak etiketleyen hayranı, “Dünya’nın 1 numaralı ayakları ?” diyerek Özaslan’ın ayaklarının onlarca fotoğrafını paylaşmış. Hayranı, Özaslan’ın videolarından ve fotoğraflarından ayaklarını bulup tam 89 tane içerik yüklemiş! Her gönderinin altında da Özaslan’ın ayaklarına duyduğu sevgiyi ballandıra ballandıra anlatmış.

Duygu Özaslan Instagram

Sadece O da Değil!

Instagram

Hesap sahibi Duygu Özaslan’ı “kraliçe” olarak kabul etse de başka ünlülerin ayaklarına olan hayranlığını da ifade ediyor. Öne çıkanlar bölümünde Aynur Aydın, Merve Boluğur, Mine Tugay, Margot Robbie gibi pek çok ismin ayak görüntüleri var!

Duygu Özaslan

Bu hesap sayesinde Duygu Özaslan, Gülben Ergen’in ardından ayaklarına övgüler dizilen ikinci ünlümüz oldu. Gülben Ergen’in ayakları için de hesaplar açıldı mı, bilmiyoruz. Ama Ergen’in yaptığı her soru-cevapta en çok sorulan sorulardan biri ayaklarının nasıl bu kadar güzel ve bakımlı olduğu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz