Ünlü Fenomen Hayrettin Seda Sayan’ın Ayakkabısını Ti’ye Aldı: “Seda Sayan’ın öğrencileriyiz”

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Ünlü Fenomen Hayrettin Seda Sayan’ın Ayakkabısını Ti’ye Aldı: “Seda Sayan’ın öğrencileriyiz”

Sosyal medyada cosplaylerin ardı arkası kesilmiyor. Türkiye’de ve dünyada pek çok ünlü sima özellikle meşhur olmuş ya da viral olmuş kişileri kendilerince taklit ediyor! Tabii bu taklitler gerçeğinden oldukça uzak oluyor aslında. Cosplay yapan kişiler, ellerindeki imkanlarla biraz da yaratıcılıklarını konuşturarak ortaya çok güzel işler çıkartabiliyorlar. Bugün ise sosyal medyada, ünlü fenomen Hayrettin’in Seda Sayan’a yaptığı cosplay konuşuluyor!

Ülkemizde cosplay konusunda Sefa Doğanay oldukça başarılı. Özellikle dünya markalarının yeni çıkarttığı ürünleriyle dalga geçmesi çok meşhur. Sefa Doğanay en son olarak dünyanın en bilinen markalarından biri olan Gucci’nin yeni dönem kıyafetleri için: “GUCCİ ‘KINA GECESİNDE FESATLIK’ Kreasyonu” açıklamasıyla herkesi eğlendiren bir fotoğraf paylaşmıştı

Hayrettin Seda Sayan’a Cosplay Yaptı!

Cosplay konusunda başarılı bir isim daha var o da ünlü Youtuber Hayrettin! Yıllardır sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hayrettin, “fenomenlik” diye bir kavram olmadan önce bile tanınan biriydi. Ne kadar eski olduğunu siz anlayın artık. Uzun zamandır farklı programlar ve konseptler ile karşımıza çıkan Hayrettin, son olarak Star TV’nin sevilen dizisi “Menajerimi Ara” isimli diziye “Koray” karakteriyle katıldı. Ancak onun asıl hikayesi televizyon ekranlarında değil sosyal medyada!

Sefa Doğanay gibi ünlü kişilerin ya da bilindik elit markaların cosplaylerini yapan Hayrettin daha önce de Balenciaga ve Adidas gibi iki dünya devini ti’ye alarak bir paylaşım yapmıştı: “New Balencıagadidas ?” açıklamasıyla paylaştığı fotoğrafta, omuzlarda duran soda şişeleri dikkat çekiyor!

Bugün ise, Hayrettin Gelinim Mutfakta programına transfer olan Seda Sayan’ın ayakkabısına cosplay yaptı ama tabii ama ti’ye almaktı! Seda Sayan’ın saate benzeyen bantlı topuklu ayakkabısını, Hayrettin “Seda Sayan’ın öğrencileriyiz ??” diyerek ti’ye aldı:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz