Söylemezsem Olmaz’a Konuk Olan Murat Övüç “Tesbihli Ağır Abi” Birinin Sarkıntılık Yaptığını Söyledi!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Söylemezsem Olmaz’a Konuk Olan Murat Övüç “Tesbihli Ağır Abi” Birinin Sarkıntılık Yaptığını Söyledi!

Sosyal medyanın en çok kazanan isimlerinden biri şüphesiz Murat Övüç! Instagram fenomeni olan Murat Övüç’ün Instagram’dan tam 2.2 milyon takipçisi var. Özellikle kadınlar tarafından sevilen Murat Övüç, Koronavirüs pandemisi öncesinde kadınlar matinelerinde sahne alıyor ya da başka şarkıcılarla düetler yapıyordu!

Kazandığı parayı hiçbir zaman saklama ihtiyacı hissetmeyen Murat Övüç, aynı hafta içinde hem Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a hem de Hakan Bilgin’in Youtube’da “Mekanın Sahibine Geldik” isimli programına konuk oldu. İki programda da söyledikleriyle gündem olmayı başardı Murat Övüç!

Eşim Cinsel Tercihimi 5 Yıl Sonra Öğrendi!

Hakan Bilgin’in “Mekanın Sahibine Geldik” programına konuk olan Murat Övüç, samimi itiraflarda bulundu. Şu ana kadar anlatmadığı pek çok şeyi, çekinmeden Hakan Bilgin’e anlattı. Anlattıklarından biri de, ilk evliliğiydi. Ailesinin zoruyla kendisine aşık olan biriyle evlendiğini söyleyen Murat Övüç, cinsel tercihini ailesine o yıllarda söyleme cesareti bulamamış. Evliliğini yürütmek için 5 sene emek verdikten sonra daha fazla tahammül edemediğini ifade eden Murat Övüç, o zamanki eşine her şeyi anlatmış ve ayrılmışlar. Oğlunun annesi olan eski eşiyle hala görüştüğünü de söylemeyi ihmal etmiyor Murat Övüç.

Bu anlattığı bile oldukça çarpıcıyken, kazandığı parayı şöyle anlatıyor: “Bir araba parasını parmağımda taşıyorum. Pırlantalarım araba değerinde!” Zaten kazandığı parayı hiçbir zaman inkar eden biri olmadı Murat Övüç.

“Ağır Abilerden Biri Benimle Birlikte Olmak İstedi!”

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına da aynı hafta içinde katılan Murat Övüç, Seren Serengil ve Bircan Bali’ye de oldukça şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Mesela sır gibi sakladığı sevgilisinin adını canlı yayında ağzından kaçırdı:

Konuşmanın devamında ise Murat Övüç’ün kendi deyimiyle “tesbihli ağır abilerden biri” kendisiyle birlikte olmak istemiş ve Murat Övüç bunu reddetmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz