Buse Varol Eşi Alişan’la İlk Buluşmasından Bir Fotoğraf Paylaştı! İşte Çiftin Tanışma Öyküsü…

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Buse Varol Eşi Alişan’la İlk Buluşmasından Bir Fotoğraf Paylaştı! İşte Çiftin Tanışma Öyküsü…

Oyuncu Buse Varol, hayranlarından gelen istek üzerine eşi Alişan’la ilk buluşmalarından bir fotoğraf paylaştı. İşte o görüntüler…

Buse Varol ve Alişan
Buse Varol ve Alişan’ın düğün fotoğrafları

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişan, “Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanıştıktan sonra kısa bir süre içinde evlendi. 2018 yılından beri mutlu bir evlilik yaşayan çift, 2019’da da oğulları Burak’ı kucaklarına aldı. Şimdi de dört gözle ikinci bebeklerini bekliyorlar! Hayatlarındaki her şey çabuk ve mutlu ilerleyen çift, mutlu aile hayatlarını ilgiyle takip eden bir hayran kitlesine de sahip.

Çiftin takipçilerinden biri dün akşam Buse Varol’dan “akıma uyarak” bir ilk buluşma fotoğrafı paylaşmasını istedi. Buse Varol ve Alişan’ın gerçekten de bir ilk buluşma fotoğrafı varmış!

Mutlulukları Fotoğraftan Taşıyor!

Alişan ve Buse Varol

Buse Varol takipçisinin isteğini kırmadı ve eşi Alişan’la ilk buluşmalarından bir fotoğraf paylaştı. O kadar mutlu görünüyorlar ki, çok geçmeden evlenmelerine şaşırmamalı!

Buse Varol ve Alişan

Sette Başladı Ama Sette Kalmadı!

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol, 2017’nin son aylarında başlayan “Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanıştı. Dizi sadece 3 bölüm sürdü ama ömür boyu sürecek gibi görünen bir aşka vesile oldu! Alişan, dizi başlamadan yapılan okuma provalarında Buse Varol’u görünce resmen “ilk görüşte aşk” yaşadığını anlatıyor. Bu durumu da “Hayatımın en kısa dizisinden hayatımın en uzun senaryosunu buldum” diyerek oldukça romantik bir tarzda açıklıyor!

Alişan DM’den Yürüdü!

Buse Varol ve Alişan

Tam tersine, Buse Varol o gün Alişan’dan hiç etkilenmemiş. Tamamen işine konsantre bir durumdaymış. Ama Alişan, ailesinin ve arkadaşlarının da beğenisini toplayan Buse Varol’u aklına koymuş bir kere! Birkaç gün sonra Buse Varol’a DM’den yürüyüp numarasını istemiş. Henüz dördüncü bölüm çekilirken de sevgili olmuşlar.

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol çiftine çocuklarıyla beraber sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz!

Benzer Haberler

Aleyan 31 Aralık 2020

Alişan ile buse oğlu

Yorum Yaz