Daha Önce 4 Evlilik Yapan İbo 5. Evliliği Yapacak mı? İbrahim Tatlıses Evlilik İddialarına Son Noktayı Koydu!

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Daha Önce 4 Evlilik Yapan İbo 5. Evliliği Yapacak mı? İbrahim Tatlıses Evlilik İddialarına Son Noktayı Koydu!

11 yıl sonra ilk kez yeni şarkısını seyircileriyle buluşturmaya hazırlanan İbrahim Tatlıses; dün akşam yayınlanan İbo Show’un yeni bölümünde hakkında çıkan evlilik iddialarına yanıt verdi! Birkaç senedir birlikte olduğu Gülçin Karakaya ile evleneceği iddiasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen İbrahim Tatlıses; evlilik söylentilerine son noktayı koydu!

İbrahim Tatlıses

İbo Show Tam Gaz Devam Ediyor!

10 yıl sonra Star TV ekranlarında aynı gün ve aynı saatte yayınlanmaya başlayan İbo Show; her hafta yeni konuklarıyla hem stüdyodaki ünlüleri hem de ekran başındaki seyircileri eğlendirmekten geri durmuyor! Bir dönemin efsanesi İbo Show eski popülerliğine sahip olmasa da; reyting sıralamasında zirveye oynamayı başarıyor.

İbrahim Tatlıses

Geçtiğimiz haftalarda programın yapımcılarının reytinglerden memnun olmadığı için İbo Show’u yayından kaldıracağı iddia edilmişti. Fakat İbo Show’un yapımcısı bu açıklamayı reddererek; “Çekimlere devam ediyoruz!” dediğinde hepimiz rahatladık. Hatta yapımcılar ve Star TV, İbo Show’un gidişatından o kadar memnun kaldı ki İbrahim Tatlıses’e 2021 model sıfır bir lüks jip hediye etti!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses Evlilik Söylentilerine Son Noktayı Koydu!

Her hafta Cumartesi akşamları evlerimize misafir olmaya devam eden İbrahim Tatlıses; dün akşam yayınlanan bölümde kendisi hakkında çıkan evlilik söylentilerine noktayı koydu! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcının, kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile evleneceği iddiası magazin gündemini kasıp kavurdu. Söylenenlere göre birkaç yıldır birlikte olan ikili, Gülçin Karakaya’nın ailesinden “Artık ya ayrılın ya da evlenin!” baskısı alınca nikah masasına oturmaya karar vermişti.

Ancak bu söylentinin yayılmasından bir hafta sonra; İbo Show’da İbrahim Tatlıses “Ben güçlü kadın severim, benim kadınım güçlü olacak!” çıkışı yapınca; İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya’nın ayrıldığını düşünmüştük. Dün gece ise evlilik iddialarından sıkılan İbrahim Tatlıses; “Son günlerde ‘İbrahim Tatlıses evleniyor!’ diyorlar. Ben evlenmiyorum kardeşim, evlenmiyorum. Gülçin Karakaya bir fotoğraf paylaymış herkes evlilik haberi olduğunu söylüyor. Öyle bir şey yok, ben değil genel müdürüm Şule evleniyor!” diyerek Gülçin Karakaya ile evlenmeyeceğini açıkladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz