Ünlüler Arasında Koronavirüs’e İnanmayan Var: Erol Köse ve Yeşim Salkım’ın “Virüs” Kavgası Ortalığı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Ünlüler Arasında Koronavirüs’e İnanmayan Var: Erol Köse ve Yeşim Salkım’ın “Virüs” Kavgası Ortalığı Karıştırdı!

Günlük 50 bin Koronavirüs vakası gördüğümüz bugünlerde ünlüler camiasında yaşanan Koronavirüs ve aşı polemiklerinin ardı arkası kesilmiyor! Son olarak Berna Laçin ve Alişan arasında geçen aşı kavgasının ardından bugün de; ünlü magazinci Erol Köse ve Yeşil Salkım bizi bir seneye geriye götürdü ve Koronavirüs’ün varlığını tartışmaya başladı. Hem de Instagram’da!

Yeşim Salkım

Koronavirüs Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Geçtiğimiz 2020 yılının Mart ayından beri hayatımıza giren Koronavirüs hepimize çok şey öğretti. 1 yıldan uzun süredir evlere kapandık ve birçok işimizi online olarak yürütmek zorunda kaldık. Özellikle teknoloji tabanlı şirketlerin büyük bir kısmı “uzaktan çalışma” sistemini benimseyerek; Koronavirüs pandemisinin ardından da bu şekilde çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.

Bahar aylarında ülkemizde ortaya çıkan ilk Koronavirüs vakasının ardından hızlıca önlemler alınmış olsa da; kısa süre içinde günlük binlerce vakaya ulaşınca sokağa çıkma kısıtlamaları başlamıştı. Bir artan bir azalan günlük vaka sayısından sonra sonunda herkesin beklediği Koronavirüs aşısı sonunda çıktı ve Türkiye’de milyonlarca kişi aşılanmaya başladı.

Erol Köse VS Yeşim Salkım!

Fakat bu aşı ünlüler camiasında bambaşka bir tartışmaya yol açtı! Ülkemizde ilk aşı olan kişi Çağla Şıkel ve Alişan’dı. Çin’den gelen aşı için denek olmayı kabul eden iki yakın arkadaş sosyal medyadan tepki almaya başlayınca denek olduklarını anlatana kadar bir hayli zorlandılar! Aynı zorluğu birkaç gün önce Berna Laçin ve Bensu Soral da yaşadı. Türkiye’de henüz aşılanma çalışmaları tamamlanmamış olsa da; Erol Köse ve Yeşil Salkım bizi bir yıl geriye götürdü ve Koronavirüs’ün varlığını tartışmaya başladılar.

Erol Köse

İlk olarak ünlü magazinci Erol Köse; Instagram hesabından Koronavirüs’e dikkat çekmek amaçlı bir yazı paylaşarak takipçilerini uyarmak istedi. Ancak Yeşim Salkım Koronavirüs’ün ilaç şirketlerinin bir oyunu olduğunu iddia ederek; Erol Köse’nin “insanların kafasını bulandırdığını” söyledi!

Erol Köse ve Yeşim Salkım

Ancak Erol Köse, Yeşim Salkım’ın bu sözlerine sessiz kalmadı elbette; “Ha sen virüse de inanmıyorsun, ölen milyonlara da çırpınan sağlıkçılara da, bravo! Kimin projesı onu bilmem ama corona var ve öldürüyor. Bir zahmet yoğun bakımlara git bak!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz